Lajme Shqip icon

Lajme Shqip

0.0.3 for Android

The description of Lajme Shqip

Lajme dhe artikuj nga kategori te ndryshme, Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Bota, Showbiz, Sport, Kuriozitete, Teknologji, Humor etj...

Lajmet e fundit te indeksuara nga mediat online me te rendesishme shqiptare, te perditesuara ne kohe reale.
Show More

Lajme Shqip 0.0.3 Update

2018-04-24
Faster
Advertisement
Previous versions
 • V0.0.3 3.0 MB APK

  Lajme Shqip

  2018-04-24

  Lajme Shqip 0.0.3 (3)

  Update on: 2018-04-24

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: bcf7a7d6a2fafecbb8065f8e2fbd0b913ff70467 Lajme Shqip 0.0.3(3) safe verified

  File SHA1: a6c015a17675e431b6e8d765ac4d8aa005cb4c8d

  File Size: 3.0 MB

  What's new:

  Download

Similar to Lajme Shqip
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Lajme Shqip Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App