Lutjet e Sherimit icon

Lutjet e Sherimit APK

185 votes, 4.8/5
  • Author:

    Xhamia-Fier

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2015-07-04

The description of Lutjet e Sherimit

Kjo është shkurtesa nga libri im “Dhikri, lutjet dhe shërimi me rukje nga Kurani dhe Suneti”, e kam shkurtuar në të pjesën e lutjeve që të jetë më i lehtë përdorimi i tij, si dhe ia shtova kësaj rukjen dhe vlerat e dobishme, me lejen e Allahut të Madhërishëm.

Programi ju mundeson zmadhimin e tekstit dhe ruajtjen e faqeve te preferuara.

Asnjë aplikacion nuk zëvendëson librin- Ju ftojmë ta merni edhe atë.

Show More
Lutjet e Sherimit APK Version History
Request Lutjet e Sherimit UpdateRequest Update
Lutjet e Sherimit 1.0 for Android 1.6+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 1.6+ (Donut, API 4)

Update on: 2015-08-12

Signature: 22506780ad884588fac12984378441b68d5e82e6 Lutjet e Sherimit 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 8a76d52afbecac001cd15422fa4488f8e0d965ec

Download APK(641.0 KB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App