Vlera e Xhumase icon

Vlera e Xhumase APK

24 votes, 5.0/5
  • Author:

    Xhamia-Fier

  • Latest Version:

    2.0

  • Publish Date:

    2015-09-16

The description of Vlera e Xhumase

Zoti ynë thotë në Kuranin famëlartë: “O ju që keni besuar, kur të thirret ezani i ditës së xhuma, nxitoni atje ku përmendet emri i Zotit, lëreni shitblerjen, është më mirë për ju nëse me të vërtetë e kuptoni diçka të tillë”. (El Xhumuah: 9)


Programi ju mundeson zmadhimin e tekstit dhe ruajtjen e faqeve te preferuara.

Show More
Vlera e Xhumase APK Version History
Request Vlera e Xhumase UpdateRequest Update
Vlera e Xhumase 2.0 for Android 1.6+ APK Download

Version: 2.0 (2) for Android 1.6+ (Donut, API 4)

Update on: 2015-11-10

Signature: 88c0690aa9f9974065a8cee5e6f50845ed3322b6 Vlera e Xhumase 2.0(2) apk safe verified

APK File SHA1: e9133e32769f234356059761dba00fffcae2490f

Download APK(754.0 KB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App