We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
MerrJep Shqipëri icon

MerrJep Shqipëri

10.0.0.4115 for Android

The description of MerrJep Shqipëri App

Merrjep.al është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www.merrjep.al vendi më i madh për tregti në Shqipëri me mbi 720.000 njoftime nga kategoritë në vijim: Automjete, Vendbanime, Elektronikë, Shtëpi dhe Familje, Sport dhe Rekreacion, Biznes dhe Punë, dhe shumë të tjera.

Vetëm me disa hapa, gjeni marveshje të shkëlqyer dhe komunikoni drejtpërdrejt me shitësin.

Kërkoni njoftime me lokacion, kategori, lloj të njoftimit ose me datë. Ruani kërkimet me interes, si dhe njoftimet që ju pëlqejnë dhe ndani me miqtë!

Keni produkt që nuk ju nevojitet? Ofroni ndonjë shërbim ose punë? Njoftoni dhe shisni lehtë dhe shpejt vetëm në tre hapa: Bëni disa fotografi, vendosni çmimin, përshkruani atë që e shisni dhe filloni të fitoni sot!

Opcionet të cilat i ofron Merrjep.al aplikacioni:
- Krijoni llogari ose kyçuni
- Postoni një njoftim të ri ose ndyshoni njoftimin ekzistues
- Kërkoni me lokacion, kategori, lloj të njoftimit, njoftues, datë dhe çmim
- Ruani kërkimin ose njoftimin duke klikuar zemrën sipër mbi listën me njoftime nga kërkimi i duhur, ose mbi fotografinë e njoftimit.
- Shikoni ofertën e shitoreve
- Kominikoni përmes thirjes, sms ose email

Bashkohuni mijra përdoruesve të merrjep.al - blini me çmime të volitshme dhe fitoni të holla nga produktet që nuk ju duhen!

Shkarkoni aplikacionin MerrJep.al falas dhe filloni me blerje ose shitje SOT! Thjesht. Lehtë. Falas

Dëshironi të dini më shumë për ne?
https://www.merrjep.al

Për çdo pyetje rreth njoftimeve dhe mënyra e shitjes/blerjes:
support@merrjep.al
+355 44 537 787

Shkarkoni aplikacionet e tjera:
MerrJep Kosovë - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.merrjep
MojTrg Srbija - https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.mojtrg
MojTrg Crna Gora - https://play.google.com/store/apps/details?id=me.mojtrg
Pazar3 Macedonia - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pazar3

Na ndiqni!
https://www.facebook.com/MerrJep.al/
https://twitter.com/merrjepal
https://www.instagram.com/merrjepal/
https://www.linkedin.com/company/merrjep-al
Show More

MerrJep Shqipëri App 10.0.0.4115 Update

2021-07-12
Urime! Merrjep.al ka lëshuar Android aplikacionin.

MerrJep Shqipëri Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

 • Category:

  Free Shopping App

 • Latest Version:

  10.0.0.4115Request MerrJep Shqipëri Update

 • Updated on:

 • Uploaded by:

  حمودي البياتي

 • Requires Android:

  Android 4.2+

 • Available on:

  Get MerrJep Shqipëri on Google Play

 • Report:

  Flag as inappropriate

Previous versions

 • V10.0.0.4115

  28.0 MB APK

  MerrJep Shqipëri

  2021-07-12

  MerrJep Shqipëri 10.0.0.4115 (4115)

  Update on: 2021-07-12

  Uploaded by: حمودي البياتي

  Requires Android: Android 4.2+ (Jelly Bean MR1, API 17)

  Signature: 7753bbbd07236d21693a3a2c82d783d5197d3ce6 MerrJep Shqipëri 10.0.0.4115(4115) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: e4443e76006e49ba0ca438fda6dc961946730650

  File Size: 28.0 MB

  What's new:

  Download

 • V10.0.0.4110

  27.7 MB APK

  MerrJep Shqipëri

  2020-12-01

  MerrJep Shqipëri 10.0.0.4110 (4110)

  Update on: 2020-12-01

  Uploaded by: Lê Kim Kê

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: 7753bbbd07236d21693a3a2c82d783d5197d3ce6 MerrJep Shqipëri 10.0.0.4110(4110) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: 707908909e5ed4bd9077ce3666d9872171f2831c

  File Size: 27.7 MB

  What's new:

  Download

 • V10.0.0.4105

  26.9 MB APK

  MerrJep Shqipëri

  2020-10-27

  MerrJep Shqipëri 10.0.0.4105 (4105)

  Update on: 2020-10-27

  Uploaded by: Lê Kim Kê

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: 7753bbbd07236d21693a3a2c82d783d5197d3ce6 MerrJep Shqipëri 10.0.0.4105(4105) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: bacb2983b82f75801f9e3607dfa95ca276083e61

  File Size: 26.9 MB

  What's new:

  Download

 • V10.0.0.4100

  26.8 MB APK

  MerrJep Shqipëri

  2020-10-18

  MerrJep Shqipëri 10.0.0.4100 (4100)

  Update on: 2020-10-18

  Uploaded by: Lê Kim Kê

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: 7753bbbd07236d21693a3a2c82d783d5197d3ce6 MerrJep Shqipëri 10.0.0.4100(4100) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: 2dec097eae4d64d3ad85e097d6460784b364bd26

  File Size: 26.8 MB

  What's new:

  Download

 • V10.0.0.4000

  26.8 MB APK

  MerrJep Shqipëri

  2020-10-06

  MerrJep Shqipëri 10.0.0.4000 (4000)

  Update on: 2020-10-06

  Uploaded by: Jack Qubctz

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: 7753bbbd07236d21693a3a2c82d783d5197d3ce6 MerrJep Shqipëri 10.0.0.4000(4000) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: 7a17b6c767c88b77a679574671728679f9ac90d2

  File Size: 26.8 MB

  What's new:

  Download

 • V10.0.0.3490

  33.5 MB APK

  MerrJep Shqipëri

  2020-04-07

  MerrJep Shqipëri 10.0.0.3490 (3490)

  Update on: 2020-04-07

  Uploaded by: Jack Qubctz

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: 7753bbbd07236d21693a3a2c82d783d5197d3ce6 MerrJep Shqipëri 10.0.0.3490(3490) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: c632e1ec89268271d937929fa6cbea7f3200fa24

  File Size: 33.5 MB

  What's new:

  Download

More Apps from MerrJep

Comment Loading...
Ooops! No such content!

Popular Apps In Last 24 Hours

Languages