Sille shishen icon

Sille shishen

1.4.0 for Android

The description of Sille shishen

Siç jemi mësuar të luajmë lojën me shishe të ndryshme tani edhe ne shqip në menyrë elektronike. Shtoni pyetjet apo fjalite tuaja, ndryshoni ato dhe prisni sistemin që të zgjedh në mënyrë të rastësishme për ju.
Show More
Advertisement
Previous versions
 • V1.4.0 11.9 MB APK

  Sille shishen

  2018-02-20

  Sille shishen 1.4.0 (6)

  Update on: 2018-02-20

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: b11265cf495f46a6d85394bd4f39a087a8467c0e Sille shishen 1.4.0(6) safe verified

  File SHA1: 0835e4c104b2817b6fa2cfa0026faed7bb3b7d2e

  File Size: 11.9 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Sille shishen Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App