Mburoja e Muslimanit icon

Mburoja e Muslimanit APK

2673 votes, 4.8/5
  • Author:

    DawaTools

  • Latest Version:

    1.3

  • Publish Date:

    2013-01-27

The description of Mburoja e Muslimanit

Mburoja e Muslimanit për Android

- Ndarja e lutjeve në kaptina
- Kërkimi i kaptinave të caktuara
- Kërkimi i fjalëve të caktuara dhe dërgimi tek kaptina dhe vendi ku gjendet ajo fjalë (kerkon ne tekstin latinisht , shqip dhe fusnote)
- Ruajtja e një kaptine ne listën e favoriteve
- Degjimi i recitimit te lutjeve ne gjuhen arabe
- Punon pa pasur nevojë për qasje në internet

Show More
Mburoja e Muslimanit APK Version History
Request Mburoja e Muslimanit UpdateRequest Update
Mburoja e Muslimanit 1.3 for Android 3.0+ APK Download

Version: 1.3 (111413) for Android 3.0+ (Honeycomb, API 11)

Update on: 2015-08-05

Signature: 0629c54377d38fb7fe00e91889fe1057a12e5666 Mburoja e Muslimanit 1.3(111413) apk safe verified

APK File SHA1: 6264f23536020028a01d29361e0f596f095522b4

What's new: v1.2 (per versionet > 3.0) Teksti me kualitet te larteMekanizmi per More...

Download APK(48.3 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App