Meso Italisht icon

Meso Italisht APK

  • Author:

    T. Loshi

  • Latest Version:

    1.0.1

  • Publish Date:

    2017-10-26

The description of Meso Italisht

Mëso gjuhën italiane në mënyrën më të shpejtë dhe më të lehtë. "Mëso Italisht Offline" është aplikacion i cili ju mundëson të mësoni gjuhën italiane nga pajisja juaj mobile. Gjatë leximit ju mund të krijoni shprehjet apo edhe grupet tuaja favorite dhe t\'i qaseni atyre sa herë të ju nevojiten. Poashtu me kapacitetin e fjalëve që posedon (prej 20 000 sosh) ju do të jeni të aftë të komunikoni lehtë dhe në të shumtën e situatave që kan të bëjnë me jetën e përditshme.
Show More
Advertisement
Meso Italisht APK Version History
Request Meso Italisht UpdateRequest Update
Meso Italisht 1.0.1 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0.1 (2) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2017-10-31

Signature: a6153d4738df3fe2b67eb767fc8fd7378e8503da Meso Italisht 1.0.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: e761ae8c58575f1dda1a52f5c0f0096a049ac5eb

Download APK(5.3 MB)

Meso Italisht 1.0.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2017-09-14

Signature: a6153d4738df3fe2b67eb767fc8fd7378e8503da Meso Italisht 1.0.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: be966d3f9d62422dd07de7f788548b310711b5a7

Download APK(5.2 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Meso Italisht Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App