Meso Turqisht icon

Meso Turqisht APK

  • Author:

    T. Loshi

  • Latest Version:

    1.2.0

  • Publish Date:

    2017-10-26

The description of Meso Turqisht

"Mëso Turiqsht Offline" është aplikacion i cili ju mundëson të mësoni gjuhën turke nga pajisja juaj mobile. Gjatë leximit ju mund të krijoni fjalitë apo edhe grupet tuaja favorite dhe t'i qaseni atyre sa herë të ju nevojiten. Poashtu me kapacitetin e fjalëve që posedon (prej 22 000 sosh) ju do të jeni të aftë të komunikoni lehtë dhe në të shumtën e situatave që kan të bëjnë me jetën e përditshme
Show More
Advertisement
Meso Turqisht APK Version History
Request Meso Turqisht UpdateRequest Update
Meso Turqisht 1.2.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.2.0 (3) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2017-11-20

Signature: 10c1ec705c3e6291da46ae3dc35589d31977acc0 Meso Turqisht 1.2.0(3) apk safe verified

APK File SHA1: 3dd88621d201a0b555c50968b5afe810a0dcb7eb

Download APK(5.3 MB)

Meso Turqisht 1.0.1 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0.1 (2) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2017-09-17

Signature: 10c1ec705c3e6291da46ae3dc35589d31977acc0 Meso Turqisht 1.0.1(2) apk safe verified

APK File SHA1: 81c95e2f43458e1cdc86cee2686e42e9e9285eef

Download APK(5.2 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Meso Turqisht Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App