We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
gjirafaVideo icon

gjirafaVideo

2.4.3 for Android
10.0 | 2 Reviews | 1 Posts

The description of gjirafaVideo

Video platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video. Video të ndryshme për çdo kategori filma, seriale, emisione, lajme, dokumentarë e shumë të tjera. Shiko videot e preferuara në çdo pajisje kudo që ndodhesh dhe kurdo që dëshiron.

GjirafaVideo për kënaqësinë tuaj ju ofron video të kualitetit më të lartë dhe me performanca super të shpejta.

GJITHMONË ME TY

- Shiko video ekskluzive vetëm në gjirafaVideo.
- Serialet më të shikuara shqiptare (Stupcat, Kafeneja Jonë, etj).
- Lajmet më të fundit nga portalet më të vizituara shqiptare.
- Kategori e veçantë me video vetëm për fëmijë.
- Klikoni butonin Ndjek për tu njoftuar për videot më të reja nga kanalet që ju pëlqejnë.
- Tregoju të tjerëve si ndihesh duke lënë komente, pëlqime ose duke shpërndarë videot.
- Vlerësoni videot që shikoni dhe na tregoni cilat ju pëlqejnë, kështu do të ofrojmë videot më të mira për shijen tuaj.

Politika e privatësisë dhe kushtet e pëdorimit:
- https://video.gjirafa.com/per-ne#politika-e-privatesise
- https://video.gjirafa.com/per-ne#kushtet-e-perdorimit

Të gjitha të drejtat autoriale janë të rezervuara sipas kushteve dhe politikave të përdorimit. Në momentin që ngarkohet përmbajtje në GjirafaVideo, përdoruesit i japin të drejtën Gjirafa, Inc., licencën globale për shpërndarje dhe përdorim në riprodhim, shkarkim, shpërndarje dhe shfaqje në forma të ndryshme, por gjithnjë të lidhura me shërbimin e Gjirafa, Inc. dhe degëve të saja. Me këtë rast gjithashtu i ipet mundësi secili përdorues të shërbimit të ketë një leje, jo-ekskluzive të qasjes në përmbajtje përmes shërbimit, që nëkupton mundësinë e përdorimit, riprodhimit, shkarkimit, shpërndarjes, shfaqjes dhe gjërave tjera të lidhura me shërbimin sipas kushteve të përdorimit.

Nëse besoni se të drejtat tuaja autoriale janë shkelur, ju lutem të na kontaktoni në contact@gjirafa.com.
Show More

gjirafaVideo 2.4.3 Update

2020-11-12
- Përmirësimi i gabimeve teknike
- Përmirësime në performancë me Chromecast

gjirafaVideo Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V2.4.3 18.2 MB APK

  gjirafaVideo

  2020-11-12

  gjirafaVideo 2.4.3 (93)

  Update on: 2020-11-12

  Uploaded by: أبو احمد الخفاجي

  Requires Android: Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

  Signature: 752a713779b8aa62d31c00aadc010bc7087e566b gjirafaVideo 2.4.3(93) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: 3e5ff804b21796b9bbdbced720e11af9066475ad

  File Size: 18.2 MB

  What's new:

  Download

 • V2.4.2 18.0 MB APK

  gjirafaVideo

  2020-10-13

  gjirafaVideo 2.4.2 (91)

  Update on: 2020-10-13

  Uploaded by: Rahman Muj Ak

  Requires Android: Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

  Signature: 752a713779b8aa62d31c00aadc010bc7087e566b gjirafaVideo 2.4.2(91) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: 5ce5fc520c6309d85afedac534b173fb0764af9e

  File Size: 18.0 MB

  What's new:

  Download

 • V2.4.1 18.0 MB APK

  gjirafaVideo

  2020-09-01

  2Variants
 • V2.4.0 17.8 MB APK

  gjirafaVideo

  2020-08-25

  gjirafaVideo 2.4.0 (85)

  Update on: 2020-08-25

  Uploaded by: أبو احمد الخفاجي

  Requires Android: Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

  Signature: 752a713779b8aa62d31c00aadc010bc7087e566b gjirafaVideo 2.4.0(85) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: a83a60b46ce40b91a740db88db7fd5d9d98afac5

  File Size: 17.8 MB

  What's new:

  Download

 • V2.3.8 18.0 MB APK

  gjirafaVideo

  2020-08-12

  gjirafaVideo 2.3.8 (83)

  Update on: 2020-08-12

  Uploaded by: Maximiliano Coria

  Requires Android: Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

  Signature: 752a713779b8aa62d31c00aadc010bc7087e566b gjirafaVideo 2.3.8(83) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: 52801fb1eb01c27b317fcf732f455f70e0a6bc51

  File Size: 18.0 MB

  What's new:

  Download

 • V2.3.7 17.8 MB APK

  gjirafaVideo

  2020-07-29

  gjirafaVideo 2.3.7 (81)

  Update on: 2020-07-29

  Uploaded by: Maximiliano Coria

  Requires Android: Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

  Signature: 752a713779b8aa62d31c00aadc010bc7087e566b gjirafaVideo 2.3.7(81) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: fe3f5cf86f3414cd58e9efd6b5d6ef0851556dde

  File Size: 17.8 MB

  What's new:

  Download

Similar to gjirafaVideo
More From Gjirafa, Inc
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App