We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Gjirafa.com icon

Gjirafa.com

2.3.4 for Android

The description of Gjirafa.com

Gjirafa.com është makina e parë kërkimore në Gjuhën Shqipe.
Në aplikacionin mobil mund të gjeni këto shërbime:
- Kërkimi i të gjithë ueb-it shqipëtar
- Lajme nga të gjitha portalet shqip, per Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkim i avancuar i lajmeve nga të gjitha portalet
- Të gjitha linjat e autobusëve për Kosovë,Shqipëri dhe Maqedoni,
- Kërkimin e të gjitha makinave në shitje në Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkimin e të gjitha patundshmërive në shitje dhe me qira ne Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkimin e vendeve të lira të punës ne Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkimin e të gjithë celularëve në shitje
- Moti për të gjitha qytetet dhe trojet shqipëtare
- Widget ne Gjuhën Shqipe, me motin, lidhje te autobusëve, si dhe top lajmet

* Te gjitha ne Shqip
* Lajme te reja nga te gjitha portalet
* Vetura (makina, automjete) ne shitje nga Shqiperia, Kosova, dhe Maqedonia (Prishtine, Tirane, Prizren, Ferizaj, Durres, Shkup, Tetove, Gostivar, Pejë, Mitrovice, Gjilan, Shkoder, Durres, Fier)
* Celulare te ndryshem ne shitje (te gjitha llojet: iphone, samsung, nokia, htc, etj)
* Moti me i sakte per rajon
* Punime, receta, libra, pdf, filma, e shume te tjera
* Te gjitha ne Shqip
Show More

Gjirafa.com 2.3.4 Update

2018-12-31
- Përmirësim i gabimeve

Gjirafa.com Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V2.3.4 12.3 MB APK

  Gjirafa.com

  2018-12-31

  Gjirafa.com 2.3.4 (46)

  Update on: 2018-12-31

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 8af48896b578635c5c64b4932d6e5d80ba8b3956 Gjirafa.com 2.3.4(46) safe verified

  File SHA1: 8b768cffa6c47cc29120d48c5c88d7ca68621c87

  File Size: 12.3 MB

  What's new:

  Download

 • V2.3.3 12.1 MB APK

  Gjirafa.com

  2018-09-24

  Gjirafa.com 2.3.3 (45)

  Update on: 2018-09-24

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 8af48896b578635c5c64b4932d6e5d80ba8b3956 Gjirafa.com 2.3.3(45) safe verified

  File SHA1: aff83178f9c7f331a7745e2f08323d701e2704f3

  File Size: 12.1 MB

  What's new:

  Download

 • V2.3.2 12.0 MB APK

  Gjirafa.com

  2018-08-08

  Gjirafa.com 2.3.2 (43)

  Update on: 2018-08-08

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 8af48896b578635c5c64b4932d6e5d80ba8b3956 Gjirafa.com 2.3.2(43) safe verified

  File SHA1: 89ab509acc931c20bbbf6f91759111b62e9e563d

  File Size: 12.0 MB

  What's new:

  Download

 • V2.3.1 12.0 MB APK

  Gjirafa.com

  2018-08-02

  Gjirafa.com 2.3.1 (42)

  Update on: 2018-08-02

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 8af48896b578635c5c64b4932d6e5d80ba8b3956 Gjirafa.com 2.3.1(42) safe verified

  File SHA1: a1c9a6220011b0028feed9eb28df758b2426925c

  File Size: 12.0 MB

  What's new:

  Download

 • V2.2.2 11.4 MB APK

  Gjirafa.com

  2018-06-05

  Gjirafa.com 2.2.2 (40)

  Update on: 2018-06-05

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: 8af48896b578635c5c64b4932d6e5d80ba8b3956 Gjirafa.com 2.2.2(40) safe verified

  File SHA1: b33dd6706b28ff03ed4dd1a3a5327d37aac820f6

  File Size: 11.4 MB

  What's new:

  Download

 • V2.2.1 11.3 MB APK

  Gjirafa.com

  2017-12-02

  Gjirafa.com 2.2.1 (39)

  Update on: 2017-12-02

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 8af48896b578635c5c64b4932d6e5d80ba8b3956 Gjirafa.com 2.2.1(39) safe verified

  File SHA1: e28150504fab3db81a4e4c5fe4a2e2f6a9e0f24a

  File Size: 11.3 MB

  What's new:

  Download

Similar to Gjirafa.com
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App