40 Hadithet e Neveviut icon

40 Hadithet e Neveviut APK

320 votes, 4.7/5
  • Author:

    DawaTools

  • Latest Version:

    1.2

  • Publish Date:

    2013-02-17

The description of 40 Hadithet e Neveviut

40 Hadithet e Imam Neveviut për Android

- 40 Hadithet me tekst arabisht dhe shqip
- Kërkimi i fjalëve të caktuara dhe dërgimi tek hadithi ku gjendet ajo fjalë (kerkon ne tekstin shqip dhe fusnote)
- Ruajtja e një hadithi në listën e favoriteve
- Degjimi i recitimit të hadithit në gjuhën arabe
- Punon pa pasur nevojë për qasje në internet

Show More
40 Hadithet e Neveviut APK Version History
Request 40 Hadithet e Neveviut UpdateRequest Update
40 Hadithet e Neveviut 1.2 for Android 3.0+ APK Download

Version: 1.2 (111412) for Android 3.0+ (Honeycomb, API 11)

Update on: 2015-08-11

Signature: 182ae68916e3a29d8a9c25a3054e3110f2a2f611 40 Hadithet e Neveviut 1.2(111412) apk safe verified

APK File SHA1: fde7ff4d4828ab9f433017af808309a90bcf1355

What's new: v1.2 Titrimi i haditheve

Download APK(44.0 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App