Takvimi - Shqip icon

Takvimi - Shqip APK

3405 votes, 4.7/5
  • Author:

    DawaTools

  • Latest Version:

    4.5.2

  • Publish Date:

    2016-03-27

The description of Takvimi - Shqip

Takvimi për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të Zi (Ulqin).
Show More
Takvimi - Shqip APK Version History
Request Takvimi - Shqip UpdateRequest Update
Takvimi - Shqip 4.5.2 for Android 2.2+ APK Download

Version: 4.5.2 (39) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-03-27

Signature: 0fbe2c678e254fdafbdaa0b979684ae35796efba Takvimi - Shqip 4.5.2(39) apk safe verified

APK File SHA1: a28767e62bb989d105c50b7cf140a054c37683e6

What's new: * Takvimi per Shqiperi sipas atij zyrtare te K.M.SH-se

Download APK(2.1 MB)

Takvimi - Shqip 4.5 for Android 2.2+ APK Download

Version: 4.5 (37) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-03-06

Signature: 0fbe2c678e254fdafbdaa0b979684ae35796efba Takvimi - Shqip 4.5(37) apk safe verified

APK File SHA1: 62bd5f35b37287c3a1a23f1b42f9d6502b33bf1b

What's new: * Te dhenat sipas vitit 2016 * Mundesia per instalim edhe ne pajisjet More...

Download APK(2.1 MB)

Takvimi - Shqip 4.4.3 for Android 2.2+ APK Download

Version: 4.4.3 (35) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-08-05

Signature: 0fbe2c678e254fdafbdaa0b979684ae35796efba Takvimi - Shqip 4.4.3(35) apk safe verified

APK File SHA1: fd892567fb2f62d8a3fc8ca37ac3931fdfaed80b

What's new: * Permirsimi per Samsung Galaxy S3.

Download APK(2.2 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App