Yengeç Burcu icon

Yengeç Burcu APK

8 votes, 4.0/5
  • Author:

    imovasyon

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-04-06

The description of Yengeç Burcu

Yengeç burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

Yengeç Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, yengeç burcu özellikleri ve yengeç burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu eğer yengeç burcu iseniz kritik önem taşır; yengeç burcu koç burcu arkadaşlığı nasıl olur, yengeç burcu yengeç burcu uyumu, yengeç burcu yengeç burcu aşk uyumu, yengeç burcu yengeç burcu ilişkisisi uzun soluklu olur mu, yengeç burcu erkeği yengeç burcu kadını cinsellik nasıl olur, yengeç burcu kadını başak burcu erkeği evliliği yürür mü, yengeç burcu terazi burcu arkadaşlığı bozulur mu, yengeç burcu akrep burcu cinsellik, yengeç burcunun yay burcu ile uyumu, yengeç burcu ile oğlak burcu ortak olabilir mi, yengeç burcu kova burcu iyi anlaşır mı, yengeç burcu balık burcu nasıl bir aşk uyumu olur, hepsi ve daha fazlası eğlenceli bir dille bu sayfalarda sizler için anlatılıyor.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. Yengeç burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir yengeç burcunu nasıl etkilersiniz, yengeç burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? Yengeç burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir yengeç burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. Yengeç burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

Yengeç burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki yengeç burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir yengeç burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz yengeç burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de yengeç burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? Yengeç burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir? Yengeç burcu annesi nasıl bir anne olur, ya yengeç burcu çocuğu nasıl bir gelişim gösterir? Yengeç burcunda babalar sert midir, sevecen mi, sabırlı mı, değil mi?

Yengeç burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz. (Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi)

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.

Show More
Yengeç Burcu APK Version History
Request Yengeç Burcu UpdateRequest Update
Yengeç Burcu 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-05-31

Signature: 0a68b6ab69c97c5c9f824960bf30dde002b79809 Yengeç Burcu 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 7a304cf39c4ca922fd0781b8062c545dadf56529

Download APK(1.1 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App