Akrep Burcu icon

Akrep Burcu APK

5 votes, 4.4/5
  • Author:

    imovasyon

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-04-05

The description of Akrep Burcu

Akrep burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

Akrep Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, akrep burcu özellikleri ve akrep burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu eğer akrep burcu iseniz kritik önem taşır; akrep burcu koç burcu arkadaşlığı nasıl olur, akrep burcu akrep burcu uyumu, akrep burcu akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu akrep burcu ilişkisisi uzun soluklu olur mu, akrep burcu erkeği akrep burcu kadını cinsellik nasıl olur, akrep burcu kadını akrep burcu erkeği evliliği yürür mü, akrep burcu akrep burcu arkadaşlığı bozulur mu, akrep burcu akrep burcu cinsellik, akrep burcunun yay burcu ile uyumu, akrep burcu ile oğlak burcu ortak olabilir mi, akrep burcu kova burcu iyi anlaşır mı, akrep burcu balık burcu nasıl bir aşk uyumu olur, hepsi ve daha fazlası eğlenceli bir dille bu sayfalarda sizler için anlatılıyor.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. Akrep burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir akrep burcunu nasıl etkilersiniz, akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? Akrep burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir akrep burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. Akrep burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

Akrep burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki akrep burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir akrep burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz akrep burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de akrep burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? Akrep burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir? Akrep burcu annesi nasıl bir anne olur, ya akrep burcu çocuğu nasıl bir gelişim gösterir? Akrep burcunda babalar sert midir, sevecen mi, sabırlı mı, değil mi?

Akrep burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz. (Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi, www.mynet.com)

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.

Show More
Akrep Burcu APK Version History
Request Akrep Burcu UpdateRequest Update
Akrep Burcu 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-05-09

Signature: a7cb77a12c24bbf523cb8a1a378b9e47dc85d5fa Akrep Burcu 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 6e4187f8ec335ccdfcc82b2142c59728cd26c7a7

Download APK(1.1 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App