Kova Burcu icon

Kova Burcu APK

6 votes, 5.0/5
  • Author:

    imovasyon

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-04-06

The description of Kova Burcu

Kova burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

Kova Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, kova burcu özellikleri ve kova burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Kova burcunun diğer burçlarla uyumu eğer kova burcu iseniz kritik önem taşır; kova burcu koç burcu arkadaşlığı nasıl olur, kova burcu kova burcu uyumu, kova burcu kova burcu aşk uyumu, kova burcu kova burcu ilişkisisi uzun soluklu olur mu, kova burcu erkeği kova burcu kadını cinsellik nasıl olur, kova burcu kadını kova burcu erkeği evliliği yürür mü, kova burcu kova burcu arkadaşlığı bozulur mu, kova burcu kova burcu cinsellik, kova burcunun kova burcu ile uyumu, kova burcu ile kova burcu ortak olabilir mi, kova burcu kova burcu iyi anlaşır mı, kova burcu balık burcu nasıl bir aşk uyumu olur, hepsi ve daha fazlası eğlenceli bir dille bu sayfalarda sizler için anlatılıyor.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. Kova burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir kova burcunu nasıl etkilersiniz, kova burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? Kova burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir kova burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. Kova burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

Kova burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki kova burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir kova burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz kova burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de kova burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? Kova burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir? Kova burcu annesi nasıl bir anne olur, ya kova burcu çocuğu nasıl bir gelişim gösterir? Kova burcunda babalar sert midir, sevecen mi, sabırlı mı, değil mi?

Kova burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz. (Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi, www.turk.net (fal.turk.net), www.mynet.com (astroloji.mynet.com))

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.

Show More
Kova Burcu APK Version History
Request Kova Burcu UpdateRequest Update
Kova Burcu 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-09-04

Signature: 183319c222885c202d151e83fae83b1d5daa245e Kova Burcu 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 4126fc98cd5fc19a7f28e58b02203a2e75ae7bfb

Download APK(1.1 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App