We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
RM Analiz.V2 icon

RM Analiz.V2

2.0.8 for Android

The description of RM Analiz.V2

      Rexum QAS Mobil Analiz Modülü

      Müşterilerinizin memnuniyet derecelerini bilmek, şikayet ve önerilerini görmek için; müşteri ilişkilerinizi geliştirip, faaliyetlerini takip etmek, satın alma alışkanlıklarını ve beklentilerini öğrenmek için; mal veya hizmetlerinizin pazar analizini yapmak için; personel performanslarınızı görüp değerlendirmek için; kısacası, yol haritanızı ve hedeflerinizi belirlemek, dolayısıyla, önünüzü görebilmek için; araştırmalara, araştırma şirketlerine, anketörlere, günlerce sürecek analiz çalışmalarına ve devasa ölçekte kağıtlara artık gereksiniminiz olmayacak.
      İşte, benzersiz özelliklere sahip Rexum QAS Mobil Analiz Modülü ile bütün bu karmaşayı; sadece bir TABLET kullanarak, “dijital ortamda”, “kendi merkezinizden” yönetecek, mobil cihazlarla takip edeceksiniz !!!
      “Sosyal İnovasyon” bilinciyle üretilmiş Rexum QAS Mobil Analiz Modülü, diğer anket uygulamalarında olduğu gibi, sizin olmayan uzak bir sunucuda barındırılmaz, kurumunuzun sunucularına kurulur ve sadece sizin yönetiminizle hareket eder. Kısaca, programımızı kullanarak topladığınız tüm veriler, “güvenli veri akışıyla” kurumunuzun veri tabanına kaydolur ve yetki vermediğiniz hiç kimse tarafından görüntülenemez. Böylece, kötü niyetli kullanımları engeller, müşterilerinizin bilgi mahremiyetini korur ve “nesnel güvence” veren bir uygulamaya sahip olursunuz.
      Çağdaş ve memnuniyet odaklı yönetim hareketinizde, programımız, yönetim kadrosu ile müşterileriniz ve personelleriniz arasında “bilgi ve iletişimin hızlandırılmasını” sağlar. Böylece, faaliyetlerinizin durumunu çok hızlı bir şekilde ölçüp, analiz ederek, ileride oluşabilecek riskleri kolaylıkla yönetecek güce sahip olursunuz.
      Programımızı, mobil ortamda, hem “online” hem “offline” olarak kullanabilirsiniz. Böylece, tabletlerinizi kurum içerisine veya dışarısına kadar istediğiniz her yere yerleştirerek müşterilerinizin veya personellerinizin katılımını sağlayabilirsiniz. Böylece, araştırma ve memnuniyet ölçümleri faaliyetlerinizde, “sürdürülebilirliği” sağlarsınız.
      Zaman ve iş gücünden “tasarruf” sağlarsınız.
      Kırtasiye kullanımını engelleyen “doğa dostu”, “katılımcı” ve “şeffaf” yapısıyla, merkezde ve sahada sunduğu ayrıcalıklarla hep bir adım önde olur, fark yaratırsınız...
      Daha detaylı bilgi için, lütfen www.rexum.com.tr adresimizi ziyaret ediniz...

      İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir !!!

      Rexum, Rexummobile, RexumCeo, Analiz, Denetim, Arşiv
Show More

RM Analiz.V2 2.0.8 Update

2018-09-29
Görsel düzenlemeler yapıldı.

RM Analiz.V2 Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V2.0.8 37.5 MB APK

  RM Analiz.V2

  2018-09-29

  RM Analiz.V2 2.0.8 (11)

  Update on: 2018-09-29

  Requires Android: Android 4.4+ (Kitkat, API 19)

  Signature: 0ab8a5aebe95613ef464e7aa89588394fb37a235 RM Analiz.V2 2.0.8(11) safe verified

  File SHA1: 666caf1dc449cc5a62b71ec05026b3a0278b4f36

  File Size: 37.5 MB

  What's new:

  Download

Similar to RM Analiz.V2
More From Rexum Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App