RM Analiz.V2 icon

RM Analiz.V2

2.0.7 for Android

The description of RM Analiz.V2

      Rexum QAS Mobil Analiz Modülü

      Müşterilerinizin memnuniyet derecelerini bilmek, şikayet ve önerilerini görmek için; müşteri ilişkilerinizi geliştirip, faaliyetlerini takip etmek, satın alma alışkanlıklarını ve beklentilerini öğrenmek için; mal veya hizmetlerinizin pazar analizini yapmak için; personel performanslarınızı görüp değerlendirmek için; kısacası, yol haritanızı ve hedeflerinizi belirlemek, dolayısıyla, önünüzü görebilmek için; araştırmalara, araştırma şirketlerine, anketörlere, günlerce sürecek analiz çalışmalarına ve devasa ölçekte kağıtlara artık gereksiniminiz olmayacak.
      İşte, benzersiz özelliklere sahip Rexum QAS Mobil Analiz Modülü ile bütün bu karmaşayı; sadece bir TABLET kullanarak, “dijital ortamda”, “kendi merkezinizden” yönetecek, mobil cihazlarla takip edeceksiniz !!!
      “Sosyal İnovasyon” bilinciyle üretilmiş Rexum QAS Mobil Analiz Modülü, diğer anket uygulamalarında olduğu gibi, sizin olmayan uzak bir sunucuda barındırılmaz, kurumunuzun sunucularına kurulur ve sadece sizin yönetiminizle hareket eder. Kısaca, programımızı kullanarak topladığınız tüm veriler, “güvenli veri akışıyla” kurumunuzun veri tabanına kaydolur ve yetki vermediğiniz hiç kimse tarafından görüntülenemez. Böylece, kötü niyetli kullanımları engeller, müşterilerinizin bilgi mahremiyetini korur ve “nesnel güvence” veren bir uygulamaya sahip olursunuz.
      Çağdaş ve memnuniyet odaklı yönetim hareketinizde, programımız, yönetim kadrosu ile müşterileriniz ve personelleriniz arasında “bilgi ve iletişimin hızlandırılmasını” sağlar. Böylece, faaliyetlerinizin durumunu çok hızlı bir şekilde ölçüp, analiz ederek, ileride oluşabilecek riskleri kolaylıkla yönetecek güce sahip olursunuz.
      Programımızı, mobil ortamda, hem “online” hem “offline” olarak kullanabilirsiniz. Böylece, tabletlerinizi kurum içerisine veya dışarısına kadar istediğiniz her yere yerleştirerek müşterilerinizin veya personellerinizin katılımını sağlayabilirsiniz. Böylece, araştırma ve memnuniyet ölçümleri faaliyetlerinizde, “sürdürülebilirliği” sağlarsınız.
      Zaman ve iş gücünden “tasarruf” sağlarsınız.
      Kırtasiye kullanımını engelleyen “doğa dostu”, “katılımcı” ve “şeffaf” yapısıyla, merkezde ve sahada sunduğu ayrıcalıklarla hep bir adım önde olur, fark yaratırsınız...
      Daha detaylı bilgi için, lütfen www.rexum.com.tr adresimizi ziyaret ediniz...

      İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir !!!

      Rexum, Rexummobile, RexumCeo, Analiz, Denetim, Arşiv
Show More
Advertisement
Similar to RM Analiz.V2
More From Rexum Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Comment Loading...
Ooops! No such content!
RM Analiz.V2 Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App