We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Oğlak Burcu icon

Oğlak Burcu

1.0 for Android

The description of Oğlak Burcu

Oğlak burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

Oğlak Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, oğlak burcu özellikleri ve oğlak burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. Oğlak burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir oğlak burcunu nasıl etkilersiniz, oğlak burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? Oğlak burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir oğlak burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. Oğlak burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

Oğlak burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki oğlak burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir oğlak burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz oğlak burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de oğlak burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? Oğlak burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir? Oğlak burcu annesi nasıl bir anne olur, ya oğlak burcu çocuğu nasıl bir gelişim gösterir? Oğlak burcunda babalar sert midir, sevecen mi, sabırlı mı, değil mi?

Oğlak burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz.(Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi)

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.
Show More

Oğlak Burcu Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.0 1.1 MB APK

  Oğlak Burcu

  2016-09-05

  Oğlak Burcu 1.0 (1)

  Update on: 2016-09-05

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 89501d08b78a9fb0457c711c5090a09205fff686 Oğlak Burcu 1.0(1) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 078d4fa7ddc17ccd66a054466960af3b4af4750e

  File Size: 1.1 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App