O Sa Mire icon

O Sa Mire APK

The description of O Sa Mire

Seriali me i ri komik "O sa mire" me aktoret me te mire nga Shqiperia - Kosova - Maqedonia - Kosova Lindore - Mali i zi.

Se fundi krijuar dhe nje aplikacion per platformen android qe ua mundson shikusve te i ndoqin te gjitha epizodet e kaluara po dhe ato me te rejat.

Show More

What's new

2015-08-11
Version 2.0

Ne versionin 2.0 jan permisuar disa lshime si dhe kualiteti i videos. po ashtu dhe jan ndar ne sezone pjest e serialit.

Advertisement
O Sa Mire APK Version History
Request O Sa Mire UpdateRequest Update
O Sa Mire 2.2 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 2.2 (3) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-08-11

Signature: dcb77880a946f46d6e7ccf5d94a69fd50aa73693 O Sa Mire 2.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 73f5f9cecb107341c20bbad5f9e2c45b7a18bec5

What's new: Version 2.0Ne versionin 2.0 jan permisuar disa lshime si dhe kualiteti More...

Download APK(3.5 MB)

Similar Or Related
Comment Loading...
Ooops! No such content!
O Sa Mire Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App