O Sa Mire icon

O Sa Mire APK

The description of O Sa Mire

Seriali me i ri komik "O sa mire" me aktoret me te mire nga Shqiperia - Kosova - Maqedonia - Kosova Lindore - Mali i zi.

Se fundi krijuar dhe nje aplikacion per platformen android qe ua mundson shikusve te i ndoqin te gjitha epizodet e kaluara po dhe ato me te rejat.

Show More

What's new

2015-08-11
Version 2.0

Ne versionin 2.0 jan permisuar disa lshime si dhe kualiteti i videos. po ashtu dhe jan ndar ne sezone pjest e serialit.

Advertisement
O Sa Mire APK Version History
Request O Sa Mire UpdateRequest Update
O Sa Mire 2.2 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 2.2 (3) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-08-11

Signature: dcb77880a946f46d6e7ccf5d94a69fd50aa73693 O Sa Mire 2.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 73f5f9cecb107341c20bbad5f9e2c45b7a18bec5

What's new: Version 2.0Ne versionin 2.0 jan permisuar disa lshime si dhe kualiteti More...

Download APK(3.5 MB)

Similar Or Related
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App