Humor Shqip icon

Humor Shqip APK

2 votes, 5.0/5

The description of Humor Shqip

Ne këtë aplikacion ju do të keni mundsi që ti shikoni te gjith serialet shqip në kohë reale.

Lista e seriale që përmban ky aplikacion ësht:

- Qka ka shpija
- O sa mire
- Kafeneja Jone
- Zyrja për gjithqka

Po ashtu në të ardhmën do të shtohenë dhe me shum seruiale tjera.

Show More
Humor Shqip APK Version History
Request Humor Shqip UpdateRequest Update
Humor Shqip 1.4 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.4 (2) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-11-14

Signature: dcb77880a946f46d6e7ccf5d94a69fd50aa73693 Humor Shqip 1.4(2) apk safe verified

APK File SHA1: 9cf4abeb6212a22eb37ba7f4520db12b7e22cb98

Download APK(4.0 MB)

Humor Shqip 1.3 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.3 (1) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-10-16

Signature: dcb77880a946f46d6e7ccf5d94a69fd50aa73693 Humor Shqip 1.3(1) apk safe verified

APK File SHA1: 89b6b00ed7da27fa74886902d5cff941ea225aca

Download APK(4.0 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App