Gazetat Shqiptare icon

Gazetat Shqiptare APK

The description of Gazetat Shqiptare

Lajme nga gazetat në Shqipëri Maqedoni dhe Kosovë, të gjitha të mbledhura në një vend.
Informacionet e ditës si dhe Informacione të tjera nga Sport, Kuriozitete, Shkencë, Shëndetësi etj.
Zgjidhni burimet e informacionit që preferoni, lexoni dhe shikoni në menyrën më të thjeshtë
lajmet e fundit të ofruara nga Gazetat Shqiptare.

Arkiva më e madhe e lajmeve.

..:E Pershtatshme:..

BoxTv
Tablet
SmartPhone


#shqip
#panorama
#shekulli
#kohajone
#standard
#tema
#reporttv
#abcnews
#news24
#oranews
#visionplus
#klankosova
#gazetaexpress
#tiranaobserver
#balkanweb
#intervista
#abcnews
#oranews
#mapo
#albaniannews
#lajmifundit
#telegraf
#gazetatema
#noa
#gazetablic

Ju lutemi të na sugjeroni me E-MAIL Gazeta të tjera në menyrë që ti hedhim në APP.
Show More

What's new

2018-03-11
BUG Fix
Advertisement
Gazetat Shqiptare APK Version History
Request Gazetat Shqiptare UpdateRequest Update
Gazetat Shqiptare 1.1.7 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.1.7 (8) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2018-03-11

Signature: 5fa903115b5f065da7d20ac23d92b5082402291d Gazetat Shqiptare 1.1.7(8) apk safe verified

APK File SHA1: e98d439ae7aef27bb8ab51061b500d6e137a14a4

What's new: BUG Fix

Download APK(2.7 MB)

Gazetat Shqiptare 1.1.6 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.1.6 (7) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2018-02-06

Signature: 5fa903115b5f065da7d20ac23d92b5082402291d Gazetat Shqiptare 1.1.6(7) apk safe verified

APK File SHA1: 6a1b61aa77df6ed1c57d13e1f530c88f1b54a1f8

What's new: Jane rregulluar disa probleme.

Download APK(2.7 MB)

Gazetat Shqiptare 1.1.5 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.1.5 (6) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2018-01-23

Signature: 5fa903115b5f065da7d20ac23d92b5082402291d Gazetat Shqiptare 1.1.5(6) apk safe verified

APK File SHA1: c5bdd80ba237b807bf4f3f349c5234f7ac066c2a

What's new: BUG FIX

Download APK(2.7 MB)

Gazetat Shqiptare 1.1.4 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.1.4 (5) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2017-12-17

Signature: 5fa903115b5f065da7d20ac23d92b5082402291d Gazetat Shqiptare 1.1.4(5) apk safe verified

APK File SHA1: b8e2d71d32ed6508d6c5605afe26bcb33b4dfe54

What's new: Some BUG Fixed

Download APK(2.8 MB)

Gazetat Shqiptare 1.1.3 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.1.3 (4) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2017-08-07

Signature: 5fa903115b5f065da7d20ac23d92b5082402291d Gazetat Shqiptare 1.1.3(4) apk safe verified

APK File SHA1: 8243831f28e32ba1f9ee1d0d2b7781435370370e

What's new: Jane shtuar Gazeta te reja.

Download APK(7.8 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Gazetat Shqiptare Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App