We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Görüntülü Sohbet icon

Görüntülü Sohbet

2.0.1 for Android

The description of Görüntülü Sohbet

Baysesli.com Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlasma sesli konuşma uygulamasıdır. Baysesli.com, arkadaşlarınızla ve yeni edineceginiz kişiler ile mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/ veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Ayrıca Mesaj, sesli arama, fotoğraf,belge ve Sesli Mesaj gönderip alabileceginiz güvenli bir uygulamadır.
Neden Baysesli.com kullanmalı:
• Ücret yok: BaySesli.com, arkadaş ve edineceginiz yeni arkadaşlarınızla mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* BaySesli.com kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti yoktur.
• Özel msj: bölümümden arkadaşlarınızla sesli görüşüp Fotoğraf, belge gönderip alın.
• Ücretsiz arama: Arkadaşlarınızı, başka bir ülkede olsalar bile, BaySesli.com Araması kullanarak ücretsiz arayın. BaySesli.com aramaları, telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalarınız yerine İnternet bağlantınızı kullanır.
• Sosyal Aglar: BaySesli.com sosyal ag adreslerini takip etip BaySesli.com (facebook,instagram,tiwitter) Hesaplarına katılarak böylece arkadaşlarınızla kolayca iletişimde kalın.
• Uluslar Arası Ücret Yok: Uluslararası BaySesli.com özel aramasında ekstra bir maliyeti yoktur. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin ve sesli görüşün
• Oturum Açma/Kapatmaya Gerek Yok: BaySesli.com’la sayfayı kapattıktan 10 saniye sonra otomatik cıkış yapmış olursunuz her zaman Oturumunuz açık mı, kapalı mı karışıklığı yaşamazsınız
• Ve Çok Daha fazlası: Durum belirtebilir.meşgul,dışarda,çalıçıyor vb. Durumları seçip meşguliyetinizi belirte bilirsiniz.
Show More

Görüntülü Sohbet Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Görüntülü Sohbet
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App