Sesli Sohbet icon

Sesli Sohbet APK

2 votes, 3.0/5

The description of Sesli Sohbet

pemti.com bir wep ve mobil uygulamasıdır. Ve uygulamayı indirmek,sohbete baglanmak, uye olmak,mesaj atmak, birebir arama yapmak ve toplu sesli sohbet yapmak pemti.com’da ucretsiz ,sınırsız’dır ve ebedi ücretsiz! Olacaktır ve bu aktiviteler yine ebedi sınır konulmayacaktır.

ÜCRET TALEP EDİLECEK AKTİVİTE’LER

* Sohbet Odası Kiralama ;Sohbet odası kiraladıgınızda ,kiraladıgınız oda kiraladıgınız zaman süresi boyunca size ayittir. Oda’ya kendi adınızı verebilir, odaya giriş yapacak olan kullanıcıların görebilecegi bir oda acıklaması yazabilir ve sohbet odanızın arka fon resimini degisebilirsiniz. Odanız’da gercekleşen sohbet’ten oda sahibi sorumludur.
Bu özelligi kiraladıktan sonra bu özelligin sahibi özelligini kötüye kullanırsa üçün’cü uyarı sonucu özellik alınır ve hic bir hak talep edemez.

ADMİN”LİK KİRALAMA

* Admin’lik kiraladık’tan sonra sizde pemti.com bünyesinde özel yetkilere sahip bir admin olursunuz.
Ve sizde site ici huzuru saglamak’la sorumlu kisi olursunuz.
Aldıgınız rütbe büyüklügüne göre; adminliginiz’in yanında 1 ila 5 oda arası ücretsiz sekilde admin’lik yanında hediye edilir.

PANEL KİRALAMA

* Panel kiralama; yani sizinde kendinize ayit bir sohbet siteniz olabilir. Pemti.com’dan bagımsız bir sekilde kendi domain’nizin üzerine kurulum yapılır. Ve kurulum’un adınıza kurulumu gerçekleştik’ten sonra “A”dan”Z”ye kadar herşey size ayittir. Kendi yönetiminiz’i kurabilir, ve kendi kurallarınız’ı uygulayabilirsiniz.

Güven’mek ve iyi bir sohbet ortamı kurabilmek; güzel bir aile ortamından geçer.
Biz İyi Bir Aile’yiz
www.pemti.com

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App