FolShlire Chat Shqip icon

FolShlire Chat Shqip APK

  • Author:

    Appswiz W.XIX

  • Latest Version:

    1.1.0

  • Publish Date:

    2018-02-19

The description of FolShlire Chat Shqip

Fol Shlire Chat Shqip!
Chat per tu njoftuar me vajza dhe djem shqiptare nga te gjitha trojet shqipfolese, urojm qe te kaloni qaste te bukura ne platformen tone #FolShlire!
Me respekt Staffi Folshlire by Berox!
Show More
Advertisement
Similar Or Related
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App