EVRENSEL SIRLAR icon

EVRENSEL SIRLAR APK

225 votes, 4.6/5
  • Author:

    BRAINTECH

  • Latest Version:

    1.2

  • Publish Date:

    2013-12-16

The description of EVRENSEL SIRLAR

AHMED HULÛSİ'nin çok değerli "EVRENSEL SIRLAR" eserinin android uygulamasıdır.

Bilgi :
Dünyanın düz bir tepsi ve kâinatın merkezi olduğu yolundaki ilkel düşünceden; milyarlarca galaksi arasındaki bir galaksinin, 400 milyar yıldızından bir tanesinin, küçük bir uydusunun Dünya olduğu idrakine ulaştı insanlık ilmi!

Ama hâlâ, her şeyi beş duyu ile algıladıklarından ibaret sanıp; maddi ve hayalî değerler peşinde koşarak ömrünü tüketenler, sonra da sahip olduklarını sandıkları her şeyi madde dünyasında istemeyerek bırakıp gidenler, çoğunlukta!..

Tüm yıldızlar arası boşluklar(?), galaksiler ve evren cansız (!), bilinçsiz (!); ancak, aklı göz boyundan ileri geçemeyen ihtiras dolu insanlar, dünyaları ile birlikte evrenin en mükemmelleri, efendileri ve de hakimleri!

Böylesine bir ortamda, bu kitap niçin yazıldı? Ne anlatılmak isteniyor?
Bir hayal mi bu kitaptakiler... Bir fantezi mi... bir kurgu – bilim mi... bir hikâye mi.. bir roman mı?.. Beş duyu ile algılanan dünyanın ötesindeki gerçek değerlere ışık tutmaya çalışan bir mesaj mı? Veya çok daha başka bir şey mi?

İdepya, Kurgas dize yıldızlarının en yücesi. Dünya bilimine göre yıldız bile sayılmaz! Çünkü O'nun maddesel bir yapısı ve görüntüsü yoktur! O, bir "ışınsal kitle" yıldızıdır. Beş duyuyla sınırlı insanların onları tespit etmesi imkânsızdır...

İdepyalı Elf, görgüsünü genişletmek için Dünya'lı Cem ile iletişim kuruyor ve ona ÖZünü tanıma, "Evrensel Gerçekleri" kavrama yolunda elinden gelen hiçbir yardımı esirgemiyor.

Dünyalılar'ın göresel gerçekleri ötesindeki "Evrensel Gerçekler" nelerdir? Bugüne kadar şartlanma yollu edindiğiniz bilgilerle oluşan bakış açınızı alt üst edecek fikirlerin sunulduğu bu kitapla düşünce dünyanızda depremler yaşayacak, kendinizdeki kozmik bilinç boyutuna ait özellikleri ve güçleri keşfedip yaşama yolculuğunda olduğunuzu fark edeceksiniz...

EVRENSEL SIRLAR 'DABADDAH'

Show More
EVRENSEL SIRLAR APK Version History
Request EVRENSEL SIRLAR UpdateRequest Update
EVRENSEL SIRLAR 1.2 for Android 2.1+ APK Download

Version: 1.2 (4) for Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)

Update on: 2015-11-04

Signature: 579a945401f04b60a3c3de4712d03956cff7648a EVRENSEL SIRLAR 1.2(4) apk safe verified

APK File SHA1: 9fc141840e96bf88b2f7ddd82681d4fef6d5efb0

What's new: - Minor İyileştirmeler.

Download APK(2.2 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App