Czarter Horyzont icon

Czarter Horyzont APK

The description of Czarter Horyzont

Odkryj piękno , znajdź spokój i poczuj wolność pływając z nami szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski czyli polskich rzek i jezior w Wielkopolsce.

Zajmujemy się czarterem ośmiometrowych jachtów motorowo-spacerowych (hausboot-ów) Weekend 820 do prowadzenia których nie są wymagane żadne uprawnienia i spokojnie pomieszczą 7 osób. Napędzane są czterosuwowymi silnikami zaburtowymi YAMAHA BETL o mocy 30 KM.

Jachty posiadają echosondę z nawiagacją Garmin oraz Wi-Fi .Wyposażone są także w kabinę z toaletą chemiczną, 300 litrowy zbiornik wody wraz z instalacją wodną, kuchenkę, lodówkę, telewizor, radio oraz ogrzewanie Webasto przydatne w chłodniejsze dni.

Oferujemy Państwu niepowtarzalną możliwość zwiedzenia jednych z piękniejszych miejsc Wielkiej Pętli Wielkopolski, gdzie można zobaczyć m.in. jezioro Gopło z Nadgoplańskim Parkiem Tysiąclecia; Marinę w Kruszwicy z Mysią Wieżą, itp.

Atrakcyjnym miejscem jest także nowoczesna Marina w mieście Ślesin, położona nad jeziorem ślesińskim, gdzie odbywają się ciekawe imprezy, koncerty, zawody motorowodne, regaty i nie tylko (www.marina-slesin.pl).

Nasze jednostki stacjonują w prywatnej przystani Marina Horyzont która znajduje się w miejscowości Łuszczewo przy jeziorze Gopło. Nasi klienci mają bezpłatny dostęp do wszystkich mediów oraz czystej toalety z prysznicem. Dodatkowo na miejscu można spokojnie połowic ryby lub wieczorem rozpalić ognisko ( zapewniamy drewno na opał i kije do kiełbasek). Najbliższy sklep znajduję się w odległości 1,5 kilometra.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App