We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Shpi.al 圖標

Shpi.al

2.0.4 for Android

Shpi.al

Shpi.al është aplikacioni i parë në Shqipëri i dedikuar kërkimit të pronave, shtëpi për shitje apo shtëpi me qera, apartament apo shtëpi private, dyqan apo banesë, shtëpi të re apo truall, shtëpi pushimi në mal apo në det, produkte apo shërbime për shtëpinë tuaj. Të gjitha i gjeni në shpi.al

Kërkoje pronën/shërbimin/produkte për shtëpi/shtëpi pushimi tënde si të preferoni:
✔ Në varësi të vendit ku ju ndodheni
✔ Në bazë të llojit, tipit dhe buxhetit tuaj

Një listën e gjatë pronash
✔ Rezultatet e kërkimit në lista ose në hartë
✔ Foto të pronave sa gjithë ekrani
✔ Ndaji me miqtë tuaj njoftimet tuaja të preferuara
✔ Kontaktoni në mënyrë direkte agjensinë ose individin
✔ Krijo listen e pronave ideale

Shto pronen tende
✔ Rregjistrohu vete apo me facebook
✔ Jep te dhenat e prones tende
✔ Ngarko fotot direkte nga smartphoni jot
✔ Prona juaj u postua
✔ Prisni telefonatat
更多

Shpi.al 2.0.4 更新

2015年10月17日
Vrs 2.1 Update
✔ Rregjistrim Llogarie
✔ Autorizim në llogari
✔ Mundësia per tu rregjistruar neprmjet facebook
✔ Postimi i njoftimeve me nje hap.
✔ Mundesia per te edituar nje prone
✔ Mundesi per te menaxhuar pronat (statistika,foto,lokalizim)
✔ Perditesimi i bugs dhe performanca

Kerkoni dhe Shisni pronen tuaj ne portalin nr.1 per njoftime immobiliare Shpi.al

Shpi.al標籤

添加應用標籤

为游戏和应用程序添加标签,您将帮助APKPure用户更快的发现这些好游戏和优质应用。注:在APKPure客户端中添加应用标签前需要使用账户信息登录。

其他資訊

Advertisement
歷史版本
 • V2.0.4 3.2 MB APK

  Shpi.al

  2015年10月17日

  Shpi.al 2.0.4 (9)

  更新日期: 2015年10月17日

  Android 最低版本需求: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  簽名: c08e35ff6c02ee549979854a44f4e48927368629 Shpi.al 2.0.4(9) 安全認證

  Screen DPI: 120-480dpi

  Architecture: universal

  文件SHA1: 0bfcd8a6b49be69a77077416cd0d688aad83e044

  文件大小: 3.2 MB

  更新內容:

  下載

評論載入中...
沒有符合條件的內容
掃一掃安裝
APKPure 客戶端