We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Shpi.al आइकन

Shpi.al

2.0.4 for Android

Shpi.al का वर्णन

Shpi.al është aplikacioni i parë në Shqipëri i dedikuar kërkimit të pronave, shtëpi për shitje apo shtëpi me qera, apartament apo shtëpi private, dyqan apo banesë, shtëpi të re apo truall, shtëpi pushimi në mal apo në det, produkte apo shërbime për shtëpinë tuaj. Të gjitha i gjeni në shpi.al

Kërkoje pronën/shërbimin/produkte për shtëpi/shtëpi pushimi tënde si të preferoni:
✔ Në varësi të vendit ku ju ndodheni
✔ Në bazë të llojit, tipit dhe buxhetit tuaj

Një listën e gjatë pronash
✔ Rezultatet e kërkimit në lista ose në hartë
✔ Foto të pronave sa gjithë ekrani
✔ Ndaji me miqtë tuaj njoftimet tuaja të preferuara
✔ Kontaktoni në mënyrë direkte agjensinë ose individin
✔ Krijo listen e pronave ideale

Shto pronen tende
✔ Rregjistrohu vete apo me facebook
✔ Jep te dhenat e prones tende
✔ Ngarko fotot direkte nga smartphoni jot
✔ Prona juaj u postua
✔ Prisni telefonatat
अधिक दिखाएं

Shpi.al 2.0.4 अद्यतन

2015-10-17
Vrs 2.1 Update
✔ Rregjistrim Llogarie
✔ Autorizim në llogari
✔ Mundësia per tu rregjistruar neprmjet facebook
✔ Postimi i njoftimeve me nje hap.
✔ Mundesia per te edituar nje prone
✔ Mundesi per te menaxhuar pronat (statistika,foto,lokalizim)
✔ Perditesimi i bugs dhe performanca

Kerkoni dhe Shisni pronen tuaj ne portalin nr.1 per njoftime immobiliare Shpi.al

Shpi.al Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
पिछला संस्करण
 • V2.0.4 3.2 MB APK

  Shpi.al

  2015-10-17

  Shpi.al 2.0.4 (9)

  को अपडेट करें: 2015-10-17

  Android आवश्यक है: Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

  हस्ताक्षर: c08e35ff6c02ee549979854a44f4e48927368629 Shpi.al 2.0.4(9) सुरक्षा जाँच की

  Screen DPI: 120-480dpi

  Architecture: universal

  फाइल SHA1: 0bfcd8a6b49be69a77077416cd0d688aad83e044

  फाइल का आकार: 3.2 MB

  नया क्या है:

  डाउनलोड

टिप्पणी लोड हो रहा है...
टिप्पणी करने वाला पहला व्यक्ति बनें।

APKPure ऐप डाउनलोड करें