Truhlář 2. ročník icon

Truhlář 2. ročník

1.0.1 for Android

The description of Truhlář 2. ročník

Elektronická učebnice pro střední školy
Autoři: Libor Svoboda, Ing. Zdeňka Brücknerová
Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy
1. vydání
--------------------------------------------------------------------------------
Námi vytvořené elektronické učebnice slouží jako moderní nástroj, který obsahuje multimediální a interaktivní prvky, např. zvětšování a prolínání fotografií, ilustrace, animace a videa. Jejich hlavním účelem je zefektivnit výuku na středních školách a změnit celkově pohled učitelů a žáků na učebnice jako takové.

Hlavní výhodou těchto učebnic je platformní nezávislost, jsou dostupné jak na App Store, tak i na Google Play, a dokonce je lze prohlížet i online díky HTML5. Hlavní verzí těchto učebnic je interaktivní PDF verze, kterou lze prohlížet na operačních systémech Windows a Mac OS X, a která navíc obsahuje fulltextové vyhledávání a možnost zápisu poznámek.

Pokud se zajímáte o elektronické učebnice, navštivte naši webovou stránku http://el-ucebnice.cz, kde se dozvíte více. V případě jakýchkoli nejasností, dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat. Potěší nás, když se nám ozvete.

Tuto učebnici schválilo MŠMT č. j. MSMT-3648/2015-38 dne 1. 6. 2015 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání pro vzdělávací oblast technologie a odborný výcvik s dobou platnosti 6 let.
--------------------------------------------------------------------------------
ISBN:
978-80-88105-29-9 (HTML, App Store, Google Play)
978-80-88105-28-2 (PDF)

Show More
Advertisement
Similar to Truhlář 2. ročník
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Truhlář 2. ročník Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App