Super Wings World Tour icon

Super Wings World Tour APK

  • Author:

    GZM GAME TECH

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2017-10-29

The description of Super Wings World Tour

Harika Kanatlar ın Dünya Turunda JETT e Yardımcı OL ve Yeni Yerler Keşfet !

Bu yeni keşif oyununda 7 kıtayı gezip görülmemiş ve gidilmemiş topraklara doğru yol alacaksın. Tıpkı 80 günde devri alem gibi bu oyun ile birlikte minik ve güzel kahramanımız kırmızı uçak ile evreni gez ve teslim etmek için kargolar topla ve çocuklara bu teslimatı yap ki onlarında yüzü gülsün.

Tabiki bu gezi oyununda altın toplama devam edeceksin. Hemde yeni harita ve yeni bölümler ile beraber.

Birbirinden farklı ve heyecan verici 41 bölüm barındırıyor, buda demektir ki kırkbir farklı ülke gezeceksin.

Jett yine görevinin başında ve sürekli olduğu gibi harika kanatlar oyuncak serüveninde hediyeler toplayacak ve ihtiyaç sahiplerine iletecek yani müthiş uçaklar iş başında!


Yardıma ihtiyaç niloya duyanlara teslimat yapmak için var gücüyle çabalayan ve sonucu görmek için sabırsızlanan kahramanımız önce rafadan tayfa paketlerini topluyor.
Bu oyun ile birlikte pony ve unicorn gibi uçacaksın hemde hiç durmadan, keyifli bir heyecana ortak olacaksın ve birbirinden ilginç bölümleri olan bir oyuna giriş yapıyorsun!

Super Wings ile dünya üzerinde herkesin taktirini ve beğenisini toplayan KELOĞLAN tanınan dinozor makineler serüven ülkemizde ise Harika Kanatlar ismi ile karşınızda!
harika kanatların sana ve diğer tüm yol arkadaşlarına bu macera dolu yolda inanılmaz derecede ihtiyacı var, sadece küçük sempatik kırmızı uçağa değil tamamına destek ver!
Haydi!

ELDE EDİNENLER
Fokuslanma Kabiliyeti
El-göz RAFADAN TAYFA koordinasyonu
Dikkati sürdürme masha
Örüntü kurma niloya
Hareket koodinasyonu3 YAŞ VE ÜZERİNDEKİ ÇOCUKLAR İÇİN Harika Kanatlar minik oyuncak Paket Toplama !
Bizlerle beraber super wings Paket süpürücü ve Toplama mücadelesine ortak ol, aksiyon hiç bitmeyen bu yolculuğu ve bu harika oyununu tamamla. Kolay oynanabilir ve çocuklar tarafından çabukcak kavranabilir hatta rafadan tayfa çocuklara özel olarak tasarlanmış ekranlar muhteva ederek bunları barındırır.
Eğitici ve KELOĞLAN .


AİLELER İÇİN super wings inanılmaz çizgi dizi film hediye Paket Toplama oyunu !
Çocuklarınızın el-göz koordinasyonu ve örüntü kurabilmesini geliştirmenin yanı sıra fokuslanma özelliğini de geliştirmek için pedagoglar tarafından tasarlandı. dinozor makineler için Çocukların aileleri ile beraber neşeli, keyifli ve maceracı zaman harcamaları için yapılmıştır. Bu sebeble çocuğunuzla beraber sizde bu oyuna dahil olacaksınız. dinozor makineler Bu şekilde çocuğunuzun daha fazla heycanlı vakit geçirmesini sağlamış olacaksınız. Bununla gurur duyun

4 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN SUPER WINGS !
Adrenalin Dolu, Maceraperest ve eğiticidir.
Harika Kanatların halk tarafından en çok bilinen ve sevilen karakteri JET ile bu amazing oyunu tamamla.
Kolay öğrenilir ve hızlıca oynanabilir.
Bu gezinti oyunuyla birlikte Sevimli küçük jetlerin tehlike ve korku dolu macerasına katıl ve onları bu heyecan dolu serüvende yalnız bırakma.
Show More
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App