Super Wings Zombies Hunter icon

Super Wings Zombies Hunter APK

  • Author:

    GZM GAME TECH

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2017-11-01

The description of Super Wings Zombies Hunter

Harika Kanatlar Dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor !!
Bu sefer karşılarında zombiler var ve çok acımasızlar !! Bu sevimsiz yaratıklara karşı JETT ve POLI ye Yardımcı OL ve Yeni görevler keşfet !

Bu yeni hunter oyununda karşına çıkan 5 çeşit zombiyi alt etmen gerekiyor. Hikayenin başlangıcında sana JETT eşlik edecek ve 5000 altın topladığında polis uçak olan POLI nin kilidini açabileceksin.
zombi avında 3 farklı dünya var ve bunların ikisi kilitli topladığın altınlarla diğer kilitli olan bölümleri açmalısın ve o evrenleride zombilerden temizlemelisin.
harika kanatlar gibi kıtalar arası uçuş yapacaksın ama karşına çıkan gülyabanilere ateş et ve onları yok et !!

Bu oyun ile birlikte sevimli ve kırmızı kahramanımız yetenekli uçak ile her yeri gez ve teslim etmek için kargolar topla ve bunları çocuklara dağıtmak üzere yola çık ki onlarında yüzü gülsün.

Tabiki bu av oyununda altın toplamaya devam edeceksin. Hemde yeni harita ve yeni bölümler ile beraber.

Birbirinden farklı ve heyecan verici üç farklı bölüm barındırıyor, buda demektir ki değişik görevler içinde olacaksın.

Jett yine görevini tamamlayabilmek için iş başında ve sürekli olduğu gibi harika kanatlar oyuncak serüveninde senin sayende tek başına değil, hediyeler toplayacak ve ihtiyaç sahiplerine iletecek minnoş müthiş uçaklar iş başında!


Yardıma sürekli ihtiyaç duyan niloya senden teslimat yapman için var gücüyle çabalaman ve mücadele etmen gerekiyor. Sonucu görmek için senden daha çok sabırsızlanan kahramanımız önce rafadan tayfa paketlerini topluyor.
Bu ürkütücü oyun ile birlikte pony ve unicorn gibi uçacaksın hemde hiç durmadan, çünkü yakıt tankın sürekli dolu olacak, birbirinden ilginç bölümleri olan bir oyuna giriş yapıyorsun! Dikkatli OL!!

Super Wings ile dünya üzerinde tanınan ve tanıyan herkesin beğenisini kazanan KELOĞLAN ile tanınan dinozor makineler serüveni ülkemizde ise Harika Kanatlar ismi ile karşınızda!
harika kanatların yol süresince sana ve diğer tüm yol arkadaşlarına bu macera dolu yolda müthiş derecede ihtiyacı var, sadece küçük hızlı kırmızı uçağa değil asayişi sağlamak için çalışan polis uçağa da destek ver!
Haydi!

ELDE EDİNENLER
Hareket koodinasyonu
Fokuslanma Kabiliyeti
Dikkati sürdürme masha
El-göz RAFADAN TAYFA koordinasyonu
Örüntü kurma niloya
3 YAŞ VE ÜZERİNDEKİ ÇOCUKLAR İÇİN harika kanatlar küçük oyuncak Paket Toplama !
Oyunumuz ile beraber super wings teslimat süpürücü ve toplayıcı mücadelesine ortak olmalısın, aksiyonu hiç eksik olan bu yolculuğa çıkmak için harika oyununu tamamla. Kolay oynanabilir oyun olduğu için hemen alışacaksınız ve çocuklar tarafından hızlı kavranarak algılarının açılmasına hatta rafadan tayfa çocuklara yardım edecektir. Özel olarak tasarlanmış ekranlar barındırır.
Eğitici ve KELOĞLAN .


AİLELER İÇİN super wings paket toplama inanılmaz çizgi film dizi hediye oyunu !
Amacımız evlatlarınızın el-göz koordinasyonu ve örüntü kurma yetkinliğini geliştirmesinin yanı sıra dikkat sürdürme özelliğini de geliştirmesi gerektiği için pedagoglar huzurunda hazırlandı. dinozor makineler için aileleri ile beraber çocukları ile neşeli, eğlenceli ve kaliteli zaman harcamaları için yapılmıştır. Çocuğunuzla birlikte sizlerinde bu oyuna dahil olduğunu şimdiden görüyor gibiyiz. dino trux şekilde çocuğunuzun daha fazla heyecanlı vakit geçirmesini sağlamış olacaksınız.

ÜÇ YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN SUPER WINGS !
Korku, Gizem, Adrenalin Dolu, Maceraperest ve eğiticidir.
Kolay öğrenilir ve hızlıca oynanabilir.
Bu gezinti oyunuyla birlikte Sevimli küçük jetlerin tehlike ve korku dolu macerasına katıl ve onları bu heyecan dolu serüvende yalnız bırakma.
Harika Kanatların halk tarafından en çok bilinen ve sevilen karakteri JET ile bu amazing oyunu tamamla.
Show More
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App