We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Prof.Dr. Halil İbrahim CANTER icon

Prof.Dr. Halil İbrahim CANTER

1.1 for Android

The description of Prof.Dr. Halil İbrahim CANTER

Estetik Cerrahi
Estetik işlemlerde hastanın beklentileri ile cerrahi olarak başarılabileceklerin karşılıklı örtüşmesi, rasyonel hedeflerin konulması esastır. Abartılı işlemler itici sonuçlar verirken, yerinde yapılan cerrahi daha güzel ve doğal bir görüntü kazandırır. En başarılı estetik ameliyat salt normların tutturulduğu değil, bakıldığında göze çarpmayan, anlaşılmayan, doğal duran estetik işlemlerdir.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
Görev, yetki ve sorumluluk kapsamında maksillofasiyal cerrahi, kraniofasiyal cerrahi, mikrocerrahi, el cerrahisi, travma cerrahisi, doğmalık bozuklukların cerrahisi, yanıklar, kanser cerrahisi ve estetik cerrahi gibi konular yer alır. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığı, 6 yıllık tıp fakültesi eğitimini izleyen ve 5-6 yıllık eğitim ile elde edilen bir uzmanlık dalıdır.

Kraniomaksillofasiyal Cerrahi
Tanı yapılan tam klinik muayene, soy ve özgeçmiş incelenmesi, sefalogramlar, 3 boyutlu CT, MRI, 3 boyutlu fotoğraflama ile konulur. Ailenin genetik yapısının incelenmesi önem taşır. Kranyum ve yüzdeki anomaliler yanında vücudun diğer bölgelerinde , bilhassa el ve ayaklardaki deformiteler özenle araştırılır. Hastanın çeşitli fotoğraflarından geniş bir arşiv hazırlanması çalışmanın önemli bir kısmını oluşturur.

Ameliyatsız İşlemler
Günümüzde insanların kozmetik işlemlere ilgisi artmasına karşılık bu işlemler için sarf etmek istedikleri para ve zaman azalmaktadır. Bu sebeple güncel medyanın da popülerize ettiği pek çok cerrahi dışı kozmetik yöntem giderek daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir.
Show More

Prof.Dr. Halil İbrahim CANTER Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.1 680.7 KB APK

  Prof.Dr. Halil İbrahim CANTER

  2016-09-09

  Prof.Dr. Halil İbrahim CANTER 1.1 (2)

  Update on: 2016-09-09

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 9b0bdbefe5b9861a660798f2df2e7c0316b3c59b Prof.Dr. Halil İbrahim CANTER 1.1(2) safe verified

  Screen DPI: 160-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 94933118dce37f2354a625a6fe9a83573885fb23

  File Size: 680.7 KB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App