Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
Study Time
APK

Study Time


Mobile Effort
2.03.032Stare wersje

Zaufana aplikacja

  • 354.2 KB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Oct 6, 2015
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 2.03.032

Oct 6, 2015

Uważaj na swój harmonogram dzień badania przez jednego kliknięcia. Pobierz najnowszą wersję Study Time 2.03.032, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

- 'Current day' is highlighted
- app supports old (standard) color theme and a new one
- a new widget design
- several bugs are fixed

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Study Time

Czy pobieranie Study Time jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Study Time i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Study Time ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 354.2 KB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Study Time ?

Rozmiar Study Time to 354.2 KB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Study Time ?

Najnowsza wersja Study Time wymaga Android 2.1+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    com.MySchedule
  • Języki
    English 2
  • Wymaga Androida
    Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
  • Podpis
    d250e8230db153e63b622cfe259c3a03b8e2eb25
  • Weryfikacja dewelopera
    Zweryfikowano
0/65
Wynik skanowania: Bezpieczny
Żaden dostawca zabezpieczeń nie oznaczył tego pliku jako złośliwego
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Data skanowania:Dec 12, 2020
Nazwa pakietu:com.MySchedule
SHA-256:4a8bd2a3b3ef4fa37ec1bfd170ef0736862c72504fbfc2a86f2c0ce798acb6f7
SHA-1:00c8e8db46db499bb2d75ef3895653a4a0e85796
Pokaż więcej
Zobacz raport

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Study Time Download APK 2.03.032 (354.2 KB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
Study Time aplikacja
2.03.032(32)APK
‪Oct 6, 2015354.2 KBAndroid 2.1+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.