Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
Split Man
APK

Split Man


Bubalus Games

  • 20.7 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Nov 3, 2020
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.0.2

Nov 3, 2020

Podziel się i ściśnij! Pobierz najnowszą wersję Split Man 1.0.2, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Initial Release

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Split Man

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Split Man ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 20.7 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Split Man ?

Rozmiar Split Man to 20.7 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Split Man ?

Najnowsza wersja Split Man wymaga Android 4.4+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    split.man.game
  • Języki
    English 73
  • Wymaga Androida
    Android 4.4+ (Kitkat, API 19)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    arm64-v8a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Podpis
    4fdf5d86305083a93ea39b83c49611283943a6a5

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Split Man Download APK 1.0.2 (20.7 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

armeabi-v7a
Split Man aplikacja
1.0.2(1)XAPKAPKs
Nov 3, 202019.9 MBAndroid 4.4+
Pobierz
arm64-v8a
Split Man aplikacja
1.0.2(1)XAPKAPKs
Nov 4, 202020.8 MBAndroid 4.4+
Pobierz
Split Man aplikacja
1.0.2(1)APK
Nov 3, 202020.7 MBAndroid 4.4+
Pobierz
Pokaż więcej

Inne wersje Split Man

APKXAPK
20.7 MBNov 3, 2020
Pobierz
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.