Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
MK Comic-BookShelf
XAPK

MK Comic-BookShelf


三浦 健一郎 (Kenichiro Miura)

  • 3.4 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Jan 2, 2023
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.32

Jan 2, 2023

Jeśli jest używany, nawet jeśli zapomni, że jest bezpieczny, co kupiłeś. Pobierz najnowszą wersję MK Comic-BookShelf 1.32, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

support backup/restore at Android11

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące MK Comic-BookShelf

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania MK Comic-BookShelf ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 3.4 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie MK Comic-BookShelf ?

Rozmiar MK Comic-BookShelf to 3.4 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe MK Comic-BookShelf ?

Najnowsza wersja MK Comic-BookShelf wymaga Android 8.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Nazwa pakietu
    Android.ComicData
  • Wymaga Androida
    Android 8.0+ (Oreo, API 26)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Podpis
    68a457a35c600af82bd5b40c9c38ea0f81e680bf

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

MK Comic-BookShelf Download APK 1.32 (3.4 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
MK Comic-BookShelf aplikacja
1.32(49)XAPKAPKs
Jan 2, 20233.4 MBAndroid 8.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.