m3.com CAREER ikona

3.9.0 by M3 Career, Inc.

May 29, 2023

O m3.com CAREER

English

Oficjalna aplikacja rekrutacji lekarzy M3 Group

Jest to oficjalna aplikacja do rekrutacji lekarzy M3 Group z ponad 300 000 zarejestrowanych lekarzy.

Wspieramy pracę w pełnym, niepełnym wymiarze godzin i w niepełnym wymiarze godzin, a możemy przedstawić Cię z ponad 5000 instytucji medycznych i 40 agencji rekrutacyjnych.

[Możesz skontaktować się z wieloma agencjami rekrutacyjnymi]

Możesz szukać pracy według pożądanego tematu leczenia, dnia tygodnia, obszaru i warunków wynagrodzenia.

Możesz wybrać pracę lekarza spośród szerokiej gamy opcji, takich jak aplikowanie bezpośrednio do instytucji medycznej, którą aktualnie rekrutujesz, lub wysyłanie zapytań do wielu agencji rekrutacyjnych.

[Szybko sprawdzaj zadania z żądanymi warunkami]

Oferty pracy na korzystnych warunkach są tak popularne, że szybko się zapełniają.

Jeśli zarejestrujesz pożądane warunki i system pracy, poinformujemy Cię o najnowszej ofercie pracy, która Ci odpowiada na górze aplikacji. Teraz nie przegapisz szansy ubiegania się o korzystną pracę.

[Najpierw skontaktuj się z wybraną pracą]

・ Możliwy jest roczny dochód w wysokości 18 milionów jenów lub więcej

・Klinika dogodna do dojazdów

・Brak zmiany/wakacji mocno/włącz/wyłącz wyraźnie

・ Można uzyskać specjalistę z dużą liczbą przypadków

・Pracuj 4 razy w tygodniu / Nacisk na QOL

・ Drogie oferty pracy z dzienną pensją 100 000 jenów lub więcej

・ Drogie dzienne zmiany, które pozwalają pracować raz w miesiącu

・ Dyżur z kilkoma reakcjami w sytuacjach awaryjnych

・ Natychmiast gotowy personel może negocjować warunki, pilną rekrutację

・ Nacisk na QOL, która pozwala na konsultacje w pracy 2-3 dni w tygodniu

・ Oferty pracy na koniec roku i święta oraz długie święta long

・ Rekrutacja na korporacyjne badania lekarskie i szkolne badania lekarskie

・ Wysoka nagroda w wysokości ponad 100 000 jenów na raz

・ Luźna zmiana pracy

・ Koszty transportu są podane osobno

[Warunki korzystania]

* Ta aplikacja jest przeznaczona dla lekarzy.

* Aby z niego skorzystać, musisz zalogować się na swoje konto m3.com.

* Przed użyciem tej aplikacji sprawdź warunki użytkowania (https://www.m3.com/open/help/usageAgreement.shtml).

Co nowego w najnowszej wersji 3.9.0

Last updated on Mar 24, 2023

常勤求人の表示を修正しました

Tłumaczenie Wczytuję...

Dodatkowe informacje APLIKACJA

Ostatnia Wersja

Dostępne m3.com CAREER aktualizacje 3.9.0

Przesłane przez

Raydel Godinez

Wymaga Androida

Android 6.0+

Available on

Pobierz m3.com CAREER z Google Play

Pokaż więcej

Dostępne również dla innych platform

m3.com CAREER Zrzuty ekranu

Wczytywanie komentarzy...
Języki
Języki
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.