Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
Tylko notatki
APK

Tylko notatki


Developed by Jacob

  • 2.3 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Feb 2, 2018
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 2.6

Last updated on Feb 2, 2018

Just Notes is the easiest application for capture and organize your ideas. Pobierz najnowszą wersję Tylko notatki 2.6, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Tylko notatki

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Tylko notatki ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 2.3 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Tylko notatki ?

Rozmiar Tylko notatki to 2.3 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Tylko notatki ?

Najnowsza wersja Tylko notatki wymaga Android 4.0.3+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Języki
    English 70
  • Wymaga Androida
    Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Podpis
    a80a51abfcccb2c18a0ba83b9f55817f92eacd2f

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Tylko notatki Download APK 2.6 (2.3 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
Tylko notatki aplikacja
2.6(6)APK
Feb 2, 20182.3 MBAndroid 4.0.3+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.