Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
Cortex Sustainability
XAPK

Cortex Sustainability


Cortex Building Intelligence, Inc.

Zaufana aplikacja

  • 10.4 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Jun 18, 2026
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.12.0

Jun 18, 2026

Wgląd w energię w czasie rzeczywistym Pobierz najnowszą wersję Cortex Sustainability 1.12.0, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

UI improvements and bug fixes for a smoother experience.

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Cortex Sustainability

Czy pobieranie Cortex Sustainability jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Cortex Sustainability i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Cortex Sustainability ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 10.4 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Cortex Sustainability ?

Rozmiar Cortex Sustainability to 10.4 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Cortex Sustainability ?

Najnowsza wersja Cortex Sustainability wymaga Android 7.1+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Wymaga Androida
    Android 7.1+ (N, API 25)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
  • Podpis
    d813542e8b622cf7a66bdd8e6307cbff7cdeed79
0/63
Wynik skanowania: Bezpieczny
Żaden dostawca zabezpieczeń nie oznaczył tego pliku jako złośliwego
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Data skanowania:Jun 18, 2026
Nazwa pakietu:com.cortexintel.cortex.androidapp
SHA-256:2f6f3ac1d08c7181760d8ee987b120d03988673bd7bedb0744b9d1c5c4e71ccb
SHA-1:ffb2db437413bdeaaeac6428464a31d3bb068874
Pokaż więcej
Zobacz raport

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Cortex Sustainability Download APK 1.12.0 (10.4 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
Cortex Sustainability aplikacja
1.12.0(27)XAPKAPKs
Jun 18, 202610.4 MBAndroid 7.1+
Pobierz
Pokaż więcej

Inne wersje Cortex

XAPK
10.4 MBJun 18, 2026
Pobierz
XAPK
10.4 MBSep 16, 2024
Pobierz
XAPK
2.6 MBNov 23, 2022
Pobierz
Wszystkie wersje
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.