Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
CODESYS Sensor App
APK

CODESYS Sensor App


CODESYS GmbH

Zaufana aplikacja

  • 232.9 KB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Aug 28, 2025
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 2.7

Aug 28, 2025

Ta aplikacja pozwala na wysyłanie danych z czujników do kontroli CoDeSys. Pobierz najnowszą wersję CODESYS Sensor App 2.7, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Updated traget API version

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące CODESYS Sensor App

Czy pobieranie CODESYS Sensor App jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji CODESYS Sensor App i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania CODESYS Sensor App ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 232.9 KB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie CODESYS Sensor App ?

Rozmiar CODESYS Sensor App to 232.9 KB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe CODESYS Sensor App ?

Najnowsza wersja CODESYS Sensor App wymaga Android 6.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Wymaga Androida
    Android 6.0+ (M, API 23)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    universal
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
    Sprawdź teraz
  • Podpis
    e476a0bdcfd6c806b88dd24045d8f0987c430d46
Kontrola bezpieczeństwa zakończona
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Nazwa pakietu:com.codesys.codesyssensor
SHA-256:c9105d0d565aea4f400147b4b9adbb4597cccc6f35265e8bf6b019aa04e0b4e8
SHA-1:817b2678ada2e1cadc550ed068ef8c0fee92b688
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

CODESYS Sensor App Download APK 2.7 (232.9 KB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

Unlimited
CODESYS Sensor App aplikacja
2.7(20)APK
Aug 28, 2025232.9 KBAndroid 6.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.