Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
Bouncing Fox
APK

Bouncing Fox


marge

Zaufana aplikacja

  • 9.2 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Oct 2, 2018
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.6

Oct 2, 2018

Zabierzmy skaczącego lisa do domu. Pobierz najnowszą wersję Bouncing Fox 1.6, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

Fixed security issue.

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Bouncing Fox

Czy pobieranie Bouncing Fox jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Bouncing Fox i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Bouncing Fox ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 9.2 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Bouncing Fox ?

Rozmiar Bouncing Fox to 9.2 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Bouncing Fox ?

Najnowsza wersja Bouncing Fox wymaga Android 2.3.2+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Języki
    English 68
  • Wymaga Androida
    Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    armeabi
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
    Sprawdź teraz
  • Podpis
    61ec9c54cf415d7100853afda84ec6e86e5ea677
Kontrola bezpieczeństwa zakończona
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Nazwa pakietu:jp.marge.android.bouncingfox
SHA-256:9d5d19b46eb242dfa5543d86211bd17eb3be945b02eda041af46324ceba45a17
SHA-1:291abf9b6c875adb34899f697a7227f81993edcf
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Bouncing Fox Download APK 1.6 (9.2 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

armeabi
Bouncing Fox aplikacja
1.6(9)APK
Oct 2, 20189.2 MBAndroid 2.3.2+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.