Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
Block Puzzle
XAPK

Block Puzzle


ShuTong Studio

Zaufana aplikacja

  • 70.3 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Jul 11, 2026
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 1.0.9

Jul 11, 2026

Klasyczna układanka z klockami, uczciwymi elementami, kombinacjami i możliwością rozgrywki offline. Pobierz najnowszą wersję Block Puzzle 1.0.9, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

• Optimized startup animation and loading for a smoother opening
• Improved frame rate and visual effects smoothness
• Fixed an occasional issue where pieces could not be cleared at the start
• Fixed several crashes and improved stability
• Optimized ads and interface details

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące Block Puzzle

Czy pobieranie Block Puzzle jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji Block Puzzle i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania Block Puzzle ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 70.3 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie Block Puzzle ?

Rozmiar Block Puzzle to 70.3 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe Block Puzzle ?

Najnowsza wersja Block Puzzle wymaga Android 6.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Wymaga Androida
    Android 6.0+ (M, API 23)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    armeabi-v7a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
    Sprawdź teraz
  • Podpis
    3e497e0e4a6395ec6c8baf36c8975d25eea74aa8
Kontrola bezpieczeństwa zakończona
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Nazwa pakietu:com.blockstack.puzzle
SHA-256:87711d61072e379620f63ce7b8fddc760e395206b6c5dc2de0d1c22f921646f9
SHA-1:b904aebd472017fb640331dcada36a781ca5923a
Pokaż więcej
Zweryfikowane przez: APKPURE

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

Block Puzzle Download APK 1.0.9 (70.3 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

armeabi-v7a
Block Puzzle aplikacja
1.0.9(11)XAPKAPKs
Jul 11, 202670.3 MBAndroid 6.0+
Pobierz
Pokaż więcej
tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.