Our website uses necessary cookies to enable basic functions and optional cookies to help us to enhance your user experience. Learn more about our cookie policy by clicking "Learn More".
Accept All Only Necessary Cookies
BigFoot Java Rewards
XAPK

BigFoot Java Rewards


Paytronix Systems
25.21.2025090801Stare wersje

Zaufana aplikacja

  • 54.4 MB
    Size
  • 1K+
    Downloads
  • Everyone
  • Oct 9, 2025
    Update date

Co nowego w najnowszej wersji 25.21.2025090801

Oct 9, 2025

Zaprzyjaźnij się z legendą Pobierz najnowszą wersję BigFoot Java Rewards 25.21.2025090801, aby natychmiast cieszyć się nowymi funkcjami i aktualizacjami!

We have introduced changes to improve the mobile experience for all devices running the latest OS version.

Pokaż więcej

Najczęstsze pytania dotyczące BigFoot Java Rewards

Czy pobieranie BigFoot Java Rewards jest bezpieczne?

APKPure weryfikuje podpis cyfrowy pliku APK aplikacji BigFoot Java Rewards i sprawdza go za pomocą silników bezpieczeństwa, takich jak VirusTotal. Dotknij plakietki „Zaufana aplikacja” na stronie szczegółów, aby zobaczyć dostępne informacje o bezpieczeństwie.

Ile miejsca potrzeba do zainstalowania BigFoot Java Rewards ?

Rozmiar pliku APK do pobrania to 54.4 MB. Potrzebne będzie dodatkowe wolne miejsce na instalację, pliki tymczasowe, aktualizacje i pamięć podręczną. Jeśli instalacja się nie powiedzie, zwolnij miejsce i spróbuj ponownie.

Ile trwa pobieranie BigFoot Java Rewards ?

Rozmiar BigFoot Java Rewards to 54.4 MB. Przy stabilnym połączeniu 4G, 5G lub Wi-Fi pobieranie może potrwać od kilku sekund do kilku minut, zależnie od szybkości sieci.

Dlaczego nie mogę pobrać lub zainstalować aplikacji?

Najczęstsze przyczyny to brak miejsca, niezgodna wersja Androida, niestabilne połączenie, uszkodzony plik lub brak uprawnień do instalacji. Zobacz poradnik rozwiązywania problemów z pobieraniem i instalacją, aby poznać rozwiązania krok po kroku.

Jakie są wymagania systemowe BigFoot Java Rewards ?

Najnowsza wersja BigFoot Java Rewards wymaga Android 10.0+ lub nowszego. Jeśli urządzenie korzysta ze starszego Androida, sprawdź, czy jest dostępna zgodna starsza wersja aplikacji.

Czym są pliki APK i XAPK i jak je zainstalować?

Do pobrania dostępne są dwa rodzaje plików instalacyjnych: - APK: standardowy plik instalacyjny Androida, który można pobrać i zainstalować bezpośrednio. - XAPK: zawiera APK oraz dodatkowe zasoby, np. pliki OBB, przeznaczone dla większych aplikacji i gier. Użyj instalatora XAPK, takiego jak APKPure. Dowiedz się więcej o instalowanie plików APK i XAPK.
Pokaż więcej

Więcej informacji o aplikacji

  • Wymaga Androida
    Android 10.0+ (Q, API 29)
  • Ocena treści
    Everyone
  • Architektura
    arm64-v8a
  • Uprawnienia aplikacji
  • Raport bezpieczeństwa
  • Podpis
    42b361c92147295206bd2c3e0572cc34f80d353e
0/62
Wynik skanowania: Bezpieczny
Żaden dostawca zabezpieczeń nie oznaczył tego pliku jako złośliwego
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Brak wirusa
Brak spyware
Brak złośliwego oprogramowania
Takie samo jak:
Data skanowania:Jan 20, 2026
Nazwa pakietu:com.paytronix.client.android.app.bigfootjava
SHA-256:b01562ce91a25d99ede208e02e765ca5209de4236b8b9f93f980af43d1d3a579
SHA-1:8e75a7e0839c0b12885b4e7f74cd12a0ff9d9071
Pokaż więcej
Zobacz raport

Powiązane Tagi

Pobieranie w toku

BigFoot Java Rewards Download APK 25.21.2025090801 (54.4 MB)

Jeśli pobieranie nie rozpocznie się, Kliknij tutaj
Zarządzaj pobranymi aplikacjami
Jak zainstalować plik XAPK / APK
Jak zainstalować plik XAPK / APK

Wszystkie warianty aplikacji

arm64-v8a
BigFoot Java Rewards aplikacja
25.21.2025090801(2025090801)XAPKAPKs
Oct 9, 202554.4 MBAndroid 10.0+
Pobierz
Pokaż więcej

Dostępne również dla innych platform

tracking
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Powodzenie!
Jesteś teraz subskrybowany do naszego biuletynu.
Subskrybuj APKPure
Bądź pierwszym, który uzyskał dostęp do wczesnego wydania, wiadomości i przewodników najlepszych gier i aplikacji na Androida.
Nie, dziękuję
Zapisać się
Subskrybowano pomyślnie!
Jesteś teraz subskrybowany do APKPure.