PDK icon

PDK APK

12 votes, 4.7/5
  • Author:

    Clanbird Apps

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2013-12-09

The description of PDK

Aplikacion i thjeshte qe permbane listat e kandidateve per asamblete komunale ne zgjedhjet lokale te vitit 2013 ne Kosove. Aplikacioni permbane te dhenat bazike te shumices se kandidateve dhe te dhenat bazike te Partise Demokratike te Kosoves. Aplikacioni eshte punuar nga kompania pbc kosova.

PDK for Android official Trailer

Show More
PDK APK Version History
Request PDK UpdateRequest Update
PDK 1.0 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-03-27

Signature: 52990834643ca5bbaea309f8bf468463c0444085 PDK 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: f19cfc5a65e8d6b18c1c6ff082d86bae769d854a

Download APK(4.5 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App