AKR icon

AKR APK

8 votes, 3.6/5
  • Author:

    Clanbird Apps

  • Latest Version:

    1.2

  • Publish Date:

    2013-11-22

The description of AKR

Aleanca Kosova e Re kandidon per Zgjedhjet Lokale 2013
Njoftohuni më për së afërmi me kandidatët e AKR në Komunën tuaj

Aleanca Kosova e Re, është Parti Politike me orientim liberal-demokratik, e cila vepron konform me ligjin dhe synon realizimin e Programit Politik të saj.
Emërtimi i plotë i Partisë është “Aleanca Kosova e Re”.
Emërtimi i shkurtër i Aleancës Kosova e Re është “AKR”.

AKR for Android official Trailer

Show More
AKR APK Version History
Request AKR UpdateRequest Update
AKR 1.2 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.2 (3) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-09-04

Signature: c9e9904c544c0fd04270b29007c70a4e6a9485c9 AKR 1.2(3) apk safe verified

APK File SHA1: 25e57037184293dcd2e9980f03ae5f658999f01f

What's new: Disa ndryshime te vogla tek kandidatet

Download APK(13.4 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App