We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
NimiTV icon

NimiTV

2.5.161.174 for Android
10.0 | 1 Reviews | 0 Posts

NimiTV

The description of NimiTV

NimiTV permban mbi 1000+ Kanale, 100+ Kanale Shqip, 100+ Kanale Turke, 100+ Kanale Gjermane dhe Austriake,
100+ nga Ballkani si dhe kanale në gjuhen italianne, spanjolle, greke etj. NimiTV ju ofron programe të shumta, të pavarura nga kompanitë tradicionalte të kabllos apo satelit. Qëllimi i jonë është që audienca e NimiTV të ketë një eksperiencë superiore sepse përfshihen programe dhe mundësi për të gjithë familjën.
Show More

NimiTV 2.5.161.174 Update

2020-04-25
- Fixed connection issue for Android 7 and above

NimiTV Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Previous versions
 • V2.5.161.174 19.9 MB APK

  NimiTV

  2020-04-25

  NimiTV 2.5.161.174 (161)

  Update on: 2020-04-25

  Uploaded by: Dian Maulana

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: f75ac1b4a17d14efa3a520871726978b09e0d581 NimiTV 2.5.161.174(161) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 874b52c275e779d88f68c0b6da7737ee86ec6c6e

  File Size: 19.9 MB

  What's new:

  Download

 • V2.5.159.162 19.9 MB APK

  NimiTV

  2020-01-16

  NimiTV 2.5.159.162 (159)

  Update on: 2020-01-16

  Uploaded by: Zakariaa Chaouki

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: f75ac1b4a17d14efa3a520871726978b09e0d581 NimiTV 2.5.159.162(159) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: universal

  File SHA1: eb3832cfa550ced2c67816cc1dd2933cde10ca06

  File Size: 19.9 MB

  What's new:

  Download

 • V2.5.158.134 19.9 MB APK

  NimiTV

  2019-08-21

  NimiTV 2.5.158.134 (158)

  Update on: 2019-08-21

  Uploaded by: Zakariaa Chaouki

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: f75ac1b4a17d14efa3a520871726978b09e0d581 NimiTV 2.5.158.134(158) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: universal

  File SHA1: b090dfa6192f1173910ef19b5df5cccb9f16b141

  File Size: 19.9 MB

  What's new:

  Download

 • V2.146.16 17.3 MB APK

  NimiTV

  2019-01-21

  NimiTV 2.146.16 (146)

  Update on: 2019-01-21

  Uploaded by: Zakariaa Chaouki

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: f75ac1b4a17d14efa3a520871726978b09e0d581 NimiTV 2.146.16(146) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: universal

  File SHA1: 7047a0f16e7d5d501cf446175118b099bd3d3eec

  File Size: 17.3 MB

  What's new:

  Download

 • V2.144.11 17.2 MB APK

  NimiTV

  2018-11-03

  NimiTV 2.144.11 (144)

  Update on: 2018-11-03

  Uploaded by: Zakariaa Chaouki

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: f75ac1b4a17d14efa3a520871726978b09e0d581 NimiTV 2.144.11(144) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: universal

  File SHA1: cf4d554c1f0c2a3c6ba05fddc8dc307bb130205f

  File Size: 17.2 MB

  What's new:

  Download

 • V2.143.10 17.2 MB APK

  NimiTV

  2018-10-30

  NimiTV 2.143.10 (143)

  Update on: 2018-10-30

  Uploaded by: Kero Saeid

  Requires Android: Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

  Signature: f75ac1b4a17d14efa3a520871726978b09e0d581 NimiTV 2.143.10(143) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: universal

  File SHA1: a35d7b59642e7ed66d29cff6ce688a88cb83f8bc

  File Size: 17.2 MB

  What's new:

  Download

Similar to NimiTV
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App