Lajme Shqip Live Albanian News icon

Lajme Shqip Live Albanian News APK

  • Author:

    Al Droid

  • Latest Version:

    2.1

  • Publish Date:

    2017-05-05

The description of Lajme Shqip Live Albanian News

Albanian New Reader App
- Albanian:

Lexoni lajmet e fundit nga tere trevat shqiptare, nga telefoni juaj.
Zgjidhni burimet e informacionit qe preferoni, dhe lexoni ne menyren me te shpejte dhe te thjeshte tere lajmet dhe artikujt e fundit te ofruara nga gazetat e faqet me te rendesishme shqiptare.
Show More

What's new

2017-05-08
- Versioni i dyte
- Updata manager, do te beje update te burimeve sa here ato axhornohen
Advertisement
Lajme Shqip Live Albanian News APK Version History
Request Lajme Shqip Live Albanian News UpdateRequest Update
Lajme Shqip Live Albanian News 2.1 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 2.1 (3) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2017-05-08

Signature: cc1ec63f92e367af5ddea1b6f089306344c98ef4 Lajme Shqip Live Albanian News 2.1(3) apk safe verified

APK File SHA1: a0c17e9a60cbbf95876fcb9e0672c0ac2f4ee5a5

What's new: - Versioni i dyte - Updata manager, do te beje update te burimeve sa h More...

Download APK(2.8 MB)

Lajme Shqip Live Albanian News 2.0 for Android 2.2+ APK Download

Version: 2.0 (2) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2015-07-23

Signature: cc1ec63f92e367af5ddea1b6f089306344c98ef4 Lajme Shqip Live Albanian News 2.0(2) apk safe verified

APK File SHA1: dcb0e5ccf8ee6b3831a7978a3f4d44f4beef086c

What's new: - Versioni i dyte - Updata manager, do te beje update te burimeve sa h More...

Download APK(1.5 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App