Kanuni i Leke Dukagjinit icon

Kanuni i Leke Dukagjinit APK

7 votes, 4.4/5
  • Author:

    PROHDAL INC

  • Latest Version:

    0.2

  • Publish Date:

    2015-11-22

The description of Kanuni i Leke Dukagjinit

Kanuni I leke dukagjinit I programuar ne Formen e nje Libri Virtual
Show More
Kanuni i Leke Dukagjinit APK Version History
Request Kanuni i Leke Dukagjinit UpdateRequest Update
Kanuni i Leke Dukagjinit 0.2 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 0.2 (1448201928) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-11-23

Signature: 943bc6e0827f09b050b02830685a76734e566168 Kanuni i Leke Dukagjinit 0.2(1448201928) apk safe verified

APK File SHA1: 53b9d0094c3030908ef09664f3591594b5294d81

What's new: Version 0.2 *Eshte ridizenjuar me nje pamje pak me te qarte dhe optimi More...

Download APK(2.5 MB)

More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App