DIAS Demo icon

DIAS Demo APK

2 votes, 5.0/5

The description of DIAS Demo

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yeni teknoloji ile geliştirilmiş bir platform yazılımıdır. Bu platform yazılımına sahip olarak, işletmenize özgü bütün işleri tek bir merkezden yönetme imkanına sahip olursunuz. DIAS Cafe & Restaurant Systems ile yapabileceğiniz işlemler şunlardır;

- Garsonlarınız siparişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde alabilirler. Bu işlemi mümkün olduğu kadar hızlı yapabilmek için el terminali mobil uygulamasında yazı ile arama, ses ile sipariş verebilme ve menüden sipariş verebilme gibi özellikler ekledik. Aynı zamanda, yemek listesinin en üst sırasında her zaman işletmenizde en çok tercih edilen ürünler yer almaktadır.

- Bas - Konuş özelliği sayesinde telsiz kullanmak zorunda kalmazsınız. İşletmelerde en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi garson ile mutfak çalışanlarının iletişim eksikliğidir. Bu sorunu aşabilmek için DIAS mobil uygulamasına bas-konuş özelliği ekledik. Böylece sizleri hem telsiz alımınızdan kaynaklanan maliyetlerden kurtardık.

- DIAS mobil uygulamasını cep telefonunuzda kullanabilirsiniz. Android platoformunda geliştirilen mobil uygulamamız sayesinde el terminali kullanmak istemeyen müşterilerimiz için alternatif imkanlar sunabilmekteyiz.

- Yemek hazırlandığına dair mutfaktan geri bildirim alırsınız. DIAS Mutfak uygulaması sayesinde garsonlar tarafından sipariş edilen yemekler mutfaklardaki fiş yazıcılarından çıkarak aşçıları bilgilendirdiği gibi, mutfakta yer alan tablet sayesinde mobil uygulama üzerinden de bilgilendirme yapılabilmektedir. Mutfakta yer alan bu tablet uygulaması, hem aşçılar ile garsonların bas-konuş sistemi üzerinden haberleşmelerini sağlarken, hem de aşçıların hazırlanan yemeği seçerek garsonlara haber verebilmelerini sağlar. DIAS Mutfak uygulaması büyük işletmelerde büyük fayda sağlamaktadır.

- Parçalı olarak adisyon alabilir, hesap kapatabilir ve sipariş taşıyabilirsiniz. Özellikle Cafe işletmelerinde parçalı olarak işlem yapabilme özelliği büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu özellik ile müşterilerin hesaplarını ayrı ayrı ödemesi esnasında hiçbir karışık yaşamazsınız. Ayrıca basit ve kullanışlı mobil arayüzü sayesinde kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

- Kayıtlı sipariş özelliği sayesinde işletmenizin dışında bile sipariş alabilirsiniz. Bu özellik sayesinde merkezi program ile bağlantınız olmasa bile sipariş alma işlemi yapabilirsiniz. Garsona hiçbir ekstra işlem yapmasını gerektirmeden bağlantının olmadığı durumlarda siparişler kayıt altına alınırlar. Merkezi program ile bağlantı kurulduğu anda siparişler mutfağa bildirilerler.

DIAS Cafe & Restaurant Systems ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle muhakkak iletişime geçiniz.

DIAS Demo Mobil Uygulaması, Cafe & Restaurant otomasyon sisteminde kullanılan el terminali uygulamasının kullanımını anlatır.

Show More
DIAS Demo APK Version History
Request DIAS Demo UpdateRequest Update
DIAS Demo 1.0.0 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.0.0 (1) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-07-22

Signature: e7bb5033507ab080e26a5e562d2bee0397340927 DIAS Demo 1.0.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: b6a3c1c8b3f444d59d2ec1621435b74311502c61

Download APK(10.4 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App