CallBack Eri icon

CallBack Eri APK

  • Author:

    EriMobile

  • Latest Version:

    1.5

  • Publish Date:

    2015-04-23

The description of CallBack Eri

Služba Eri CallBack pro ANDROID je doplňkovou službou k Vašemu současnému tarifu a službě, který máte nyní se svým mobilním operátorem. Služba umožňuje současně kombinovat výhody obou operátorů.

Služba Eri CallBack je účtována tarifikací 1+1s. cena za 1 minutu hovoru je 0.99,-Kč včetně DPH viz ceník: http://www.eri.cz/erivoip-callback-ceny

Aplikace pro ANDROID Vám umožní přímo z tabletu či mobilního telefonu vytvářet seznamy kontaktů a poté je vytočit kliknutím na kontakt. Vzápětí Vám zazvoní telefon a můžete hovořit. Touto kombinací lze používat bezproblémově Eri Callback i na starších telefonech bez operačního systému ANDROID. Jednoduše aplikaci stáhnete do vašeho tabletu připojeného k Internetu a poté už realizujete volání prostřednictvím tabletu.

Systém umožňuje registrovat na jeden účet a jeden kredit 1 pevné mobilní číslo a druhé libovolné mobilní či pevné číslo, které lze měnit dle potřeby. Například studenti v zahraničí mají jedno číslo z ČR a druhé v zemi kde studují. Tak můžou libovolně přepínat mezi SIM a platit pouze jeden kredit ze kterého se potom odečítá hovorné.

Službu lze okamžitě objednat na http://www.eri.cz/objednat-sluzbu-callback

Vaše mobilní číslo ani služba sjednaná s Vaším současným operátorem se nijak nemění a zůstává i nadále v platnosti.

EriVoIP CallBack je mobilní telefonní VoIP služba určená pro všechny typy mobilních telefonů, a to bez připojení k internetu. Službu lze velmi výhodně využívat jak v ČR, tak i v zahraničí. Hlavní výhodou služby EriVoIP CallBack je výrazná úspora finančních prostředků.

Po aktivaci služby můžete okamžitě přímo z vašeho mobilu (bez ohledu na to, zda využíváte paušální tarif či předplacenou kartu) volat na jakékoliv telefonní číslo v ČR nebo na světě za ceny EriVoIP. Bez skrytých poplatků a ve stejné kvalitě jako u běžných telekomunikačních služeb.

Službu EriVoIP CallBack můžete výhodně využít také, pokud jste v zahraničí. Zde výhodně využíváme to, že cena za příchozí, roamingoví hovor je vždy znatelně nižší, než cena za volání ze zahraničí.

Chcete mít v mobilu tel. čísla na někoho, ale nechcete, aby si ho někdo jiný mohl opsat a poté na něj volat? Nebo v případě ztráty mobilního přístroje? S naší službou se dá registrované vyzváněcí číslo vytočit pouze z Vašeho mobilu a navíc nikdo nezná skutečné číslo, které voláte kromě Vás. Vy si skutečné číslo zadáte do seznamu na našem portálu a od nás dostanete vyzváněcí číslo, které si uložíte do svého mobilního přístroje. A navíc za tento hovor zaplatíte pouze 0.99,- za minutu. Na Vašem výpisu od operátora tento hovor nebude zaznamenán.

CallBack Eri for Android official Trailer

Show More
CallBack Eri APK Version History
Request CallBack Eri UpdateRequest Update
CallBack Eri 1.5 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.5 (5) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-08-01

Signature: 6268856200f20414cd0e05a694ce533727ddf871 CallBack Eri 1.5(5) apk safe verified

APK File SHA1: e5aa1415f114060c5dbbd1a98b1e1aa3200236ba

Download APK(1.0 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App