Başım Belada icon

Başım Belada APK

33 votes, 5.0/5
  • Author:

    GeekDeers

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2015-10-05

The description of Başım Belada

Başım Belada acil bir durumla karşılaştığınızda yakınlarınızla en hızlı şekilde iletişim sağlamanız için geliştirilmiştir. Acil durum anlarının bir çoğu iletişim eksikliği sebebiyle olması gerekenden daha kötü sonuçlanabiliyor. Kimse bu tarz bir durumla karşılaşmasın istiyoruz ancak böyle bir durum içindeyseniz size en uygun iletişim yolunu sağlamak için burdayız.


Yardıma ihtiyacınız olduğunda ses tuşuna uzunca basmanız halinde, sizin belirlediğiniz Güvenli Kullanıcılara acil durumda olduğunuz bilgisi SMS yoluyla iletilecektir. SMS içeriğinde gönderilen link aracılığı ile Güvenli Kullanıcılarınız sizi sitemiz üzerinden takip edebiliyor olacaklar. Güvende hissettiğiniz anda uygulamamızı pasif hale getirerek Güvenli Kullanıcılarınıza güvende olduğunuzu belirtip konum bilginizin gönderilmesini sonlandırabilirsiniz.


Peki ya acil durum anında telefonunuza erişemiyorsanız? Bu durumda sizin adınıza karar vermek doğru olmazdı. Bizde farklı bir çözüm üretmek istedik. Çocuk Modu şeklinde isimlendirdiğimiz özellik bu gibi durumlar için geliştirilmiştir.Çocuk Modu temel olarak Güvenli Kullanıcılarınızın size ulaşamadığı durumlarda konumunuza erişebilmesi için yapılandırıldı.Çocuk Modu aktifken Güvenli Kullanıcılarınız ile aranızda belirlediğiniz özel bir SMS mesajının size bu gibi durumlarda yardımcı olacağını düşünüyoruz. Güvenli Kullanıcılarınızdan biri size belirlenen mesajı attığı durumda sizin için uygulama otomatik olarak çalıştırılacak ve ilgili kullanıcı sizi internet üzerinden takip edebilecektir.

Show More
Similar Or Related
More From Developer
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App