8 příběhů Starého zákona icon

8 příběhů Starého zákona APK

4 votes, 3.0/5
  • Author:

    Simopt

  • Latest Version:

    1.1

  • Publish Date:

    2013-12-18

The description of 8 příběhů Starého zákona

8 příběhů Starého zákona

Myslíte si, že Bible je pro Vaše děti příliš složitá a nesrozumitelná? V tomto pojetí a zpracování tomu tak rozhodně není. Vtáhne totiž do děje nejen děti, ale i celou rodinou. Proč?

Protože děti:

- Jsou zvídavé a mají hodně otázek!
- Mají rády příběhy!
- Mají rády hry a rády soutěží!
- Mají rády zvířátka a rády je poznávají!
- A především milují zábavu!

Tohle vše a ještě mnohem víc nabízí naše dotyková multimediální kniha. Kombinace elektronické knihy, audio knihy, animovaného příběhu a počítačové hry, kde si navíc Vaše dítě procvičí paměť, logiku či sluch a dozví se mnoho nových a zajímavých věcí. Jak Bůh stvořil svět? Co znamená duha?
Proč nemluvíme všichni jednou řečí? Co je to Noemova archa? Oživte si i Vy příběhy Starého zákona v moderní formě a s příjemným hudebním doprovodem.

Tato kniha poskytuje veškerý multimediální komfort! Kreslené pojetí příběhů Starého zákona si totiž můžete vychutnat v klasické čtené formě, poslechnout si je či zhlédnout třeba jako večerníček. Nebo si spíš chcete s dětmi hrát? Tak spolu proveďte šneka bludištěm a vyberte pro něj tu správnou cestu do Noemovy archy. Nebo si spolu v naší puzzle skládačce složte Adama, Evu a hada… Anebo vyzkoušejte, kdo vyhraje v našem zvířecím pexesu! Jaké zvířátko se skrývá v posledním okénku? Najdete mu jeho ztraceného kamaráda?

Pamatujete si, kolik synů měl Noe? Které zvířátko poslal Noe do své záchranné archy jako první? Své znalosti si jednoduše ověříte v testovacích kvízech, které tuto knihu doprovázejí.

Bible je a vždycky bude považována za „matku všech knih“ a neodmyslitelně patří ke kořenům evropské historie, kultury a vzdělanosti. O důvod víc využít tuto možnost a představit tyto kořeny svým dětem. A v zábavné formě!

Pořiďte si tuto skvělou multimediální dotykovou knihu plnou obrázků, animací, zvířátek, kvízů a chytrých didaktických her a vraťte se společně se svými dětmi do dětských let.

Na konci každého příběhu je interaktivní kvíz, ve kterém si můžete přezkoušet získané znalosti. Po úspěšném zvládnutí kvízů budete určitě znát odpovědi na otázky: Jak vznikl člověk? Proč stvořil Bůh Evu? Nebo proč se na nebi objevuje duha?

„8 příběhů Starého zákona“ je neobyčejné kniha, která nadchne děti nejenom svým bohatým multimediálním obsahem, ale i řadou skvělých funkčních vlastností a didakticky hodnotných her.

Show More
8 příběhů Starého zákona APK Version History
Request 8 příběhů Starého zákona UpdateRequest Update
8 příběhů Starého zákona 1.1 for Android 4.1+ APK Download

Version: 1.1 (101) for Android 4.1+ (Jelly Bean, API 16)

Update on: 2015-08-21

Signature: e9cfb837e161341bf4e7a563c6f79df77e240b1c 8 příběhů Starého zákona 1.1(101) apk safe verified

APK File SHA1: a554c7dba0c2063031e2a2aeb2217c7e895234a0

Download APK(4.8 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App